Porządek w kuchni – to dopiero wyzwanie! Czy jesz w pośpiechu, czy celebrujesz posiłki – nie ma znaczenia i tak zawsze musisz posprzątać - czy to po skromnym śniadaniu, czy wystawnym obiedzie. Domol w pogotowiu będzie najlepszy!

 Zadbaj o czystość w Twoim domu  

 

Każdy chciałby pochwalić się czystym i zadbanym domem, nie spędzając przy tym całego dnia na zmywaniu, praniu, prasowaniu… To jest możliwe!

Wszystko zależy od odpowiedniej organizacji, a także od produktów, których używasz do utrzymania czystości w domu. Bogata oferta produktów domol to artykuły do czyszczenia powierzchni emaliowanych, ceramicznych, chromowanych, do mycia okien, zmywania, prania, odświeżania powietrza. Dzięki wysokiej jakości i bardzo wydajnym produktom domol Twój dom będzie lśnił czystością.

Producent marki domol wspiera inicjatywę „na rzecz zrównoważonych środowiskowo środków i systemów czyszczących”. Jej celem jest promowanie zasady zrównoważonego rozwoju wśród producentów detergentów oraz innych środków czyszczących przeznaczonych do użytku domowego, jak i przemysłowego.


domol: czysta kuchnia (logo mycie naczyń)

Porządek w kuchni – to dopiero wyzwanie! Czy jesz w pośpiechu, czy celebrujesz posiłki – nie ma znaczenia i tak zawsze musisz posprzątać - czy to po skromnym śniadaniu, czy wystawnym obiedzie. 

Jeśli zmywasz ręcznie polecamy świeżo pachnący płyn cytrynowy. Masz wrażliwą skórę dłoni? Nie obawiaj się, że ją podrażnisz – używając produktów do mycia naczyń z linii domol sensitive skutecznie usuniesz trudne zabrudzenia, nie niszcząc przy tym skóry dłoni.

Zobacz szczegóły dotyczące produktów do domu domol oraz innych marek dostępnych tylko w Rossmann!

 

Twoja kuchnia będzie lśnić bez względu na to, czy gotujesz na płycie ceramicznej czy stalowej. Preparaty domol o specjalnym przeznaczeniu skutecznie usuną tłuszcz, brud, osady z kamienia i wody z każdej powierzchni.

 

Zobacz szczegóły dotyczące produktów do domu domol oraz innych marek dostępnych tylko w Rossmann!

domol: czysta łazienka

Dzięki przyjaznej bioformule środki do czyszczenia marki domol gwarantują higieniczną czystość, świeżość i  połysk na długi czas. Ułatwiają usunięcie osadu z kamienia i mydła z wanny, prysznica, umywalki, płytek i armatury. Nawet najbardziej zabrudzone powierzchnie będą czyste bez szorowania.

 

Zobacz szczegóły dotyczące produktów do domu domol oraz innych marek dostępnych tylko w Rossmann!

 

 

Oceń artykuł:
Kategorie: Wybielacze, Do czyszczenia, Do WC, Do płukania, Odkamieniacze, Do prania, Odśw. powietrza, Do szyb, Odplamiacze, Do zmywania, Do podłóg, Udrażniacze rur
Działy: Dom - Czystość w domu,