Klasyczne perły już nie tylko w biżuterii! Manicure perłowy to najbardziej oczekiwany manicure letniego sezonu. Wystarczy pokryć paznokcie kolorowymi perełkami by cieszyć się niezwykłą i wyjątkowo oryginalną stylizacją.

„Under the Sea” to najnowsza limitowana kolekcja marki Lovely. Przeznaczona dla kobiet, które cenią oryginalny manicure i chcą wyróżnić się ciekawą, letnią stylizacją.  Do jej przygotowania niezbędny będzie zestaw składający się z lakieru bazowego Pearl Base oraz dekoracyjnych perełek Pearl Nails.

Wykonanie manicure perłowego jest niezwykle proste!

Wystarczy za pomocą wacika nasączonego zmywaczem do paznokci oczyścić płytkę paznokcia z zabrudzeń. Do wybranego koloru perełek dobieramy lakier bazowy, który będzie stanowił efektowne tło dla naszego manicure i uzupełniał się  z perłami. Malujemy dwie warstwy lakieru, dokładnie pokrywając nimi płytkę paznokcia. Na jeszcze mokrą warstwę lakieru bazowego wysypujemy kolorowe perełki dekoracyjne. Warto wysypać perełki dekoracyjne nad kartonikiem lub talerzykiem by zebrać je ponownie do butelki i przygotować z nich kolejny perłowy manicure. Na koniec delikatnie dociskamy perełki do paznokcia i pozostawiamy do wyschnięcia ok. 15-20 minut. Po tym czasie Pearl Nails utworzy efektowny manicure 3D, który bez trudu zmywamy za pomocą wacika nasączonego zmywaczem do paznokci.


 

 
Oceń artykuł:
Kategorie: Lakiery do paznokci, Paznokcie
Działy: Perfumeria - Kosmetyka kolorowa,