Ostatnia akcja "Odbierz prezent" znów spotkała się z ogromnym odzewem wśród Rossnetowiczek. Kolejne wkrótce! Tak naprawdę jednak prezentów "ci u nas dostatek" niemal non-stop.

Zalogowani użytkownicy portalu mają do dyspozycji liczne konkursy, w których mogą barać udział do woli i w których są do zdobycia wspaniałe prezenty do wyboru, do koloru.

Już w listopadzie podpowiemy Wam co wybrać na prezent pod choinkę! A będzie w czym wybierać!

Wielkim prezentem dla Was jest także "Okazja dnia": codziennie do zdobycia kod rabatowy, uprawniający do zniżek nawet 50%!

Oferta specjalna to znów specjalna strefa, w której prezentujemy ekskluzywne produkty, niedostępne na codzień w naszych sklepach, które poprzez nasz portal możesz zamówić w najniższych cenach. 

Witrualny Stylista zalogowanym internautkom pozwala dobrać fryzurę przy wykorzystaniu twojego zdjęcia - tak, że będziesz pewna, że fryzzura i kolor są faktycznie dla Ciebie.

Nasze porady - zawsze w prezencie dla czytelniczek - artykuły, pytania i odpowiedzi ekspertów wielu dziedzin. Bądź na bieżąco!

 

No i najnowszy prezent dla tych, którzy szukają PREZENTU IDEALNEGO dla swoich bliskich: karta podarunkowa Rossmann!

 

Karta podarunkowa Rossmann ma postać plastikowej karty z kodem kreskowym i paskiem magnetycznym. Karta posiada określony nominał i upoważnia do zakupu całego asortymentu dostępnego w drogeriach Rossmann. Honorowana jest w blisko 500 drogeriach Rossmann na terenie całego kraju*. 

  

Na koniec uchylimy rąbka tajemnicy - kolejna akcja odbierz prezent na naszym portalu dosłownie za kilkanaście dni! Zaglądaj, sprawdzaj!
Oceń artykuł: