Bądź zawsze na bieżąco!

Nowe konkursy i promocje raz w tygodniu prosto na Twoją skrzynkę e-mailową:

Proszę czekać

Wpisz poprawny e-mail!

Wymagana jest akceptacja regulaminu.

Użytkowniku, nasze newslettery mogą zawierać w treści informację handlową. Jej otrzymanie jest uzależnione od wyrażenia przez Ciebie zgody, wynikającej z przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jedn. Dz. U. z 2013 r., poz. 1422 z późn. zm.).

Polityka prywatności » Zobacz więcej »

Rossnet poleca

Rzęsy jak firanki

Długie gęste ciemne i pięknie podkręcone rzęsy to marzenie każdej kobiety. Do niedawna jedynymi sposobami na przechytrzenie czytaj dalej »

Pielęgnacja twarzy
Perfumeria

Rossnet poleca

Męska sprawa – krem do twarzy

Słońce wiatr klimatyzacja nieodpowiednia dieta mało snu stres golenie wiele godzin pracy przed komputerem – to tylko czytaj dalej »

Higiena jamy ustnej
Higiena jamy ustnej
Drogeria

Rossnet poleca

Przekąski zdrowe, chociaż...

Sycą dodają energii i uwalniają od wyrzutów sumienia. Batony które mogą być alternatywą dla tradycyjnych słodyczy. czytaj dalej »

Ciąża i dziecko
Dom

Rossnet poleca

Który z owoców ma najwięcej...

Witamina C jest bardzo chętnie wykorzystywanym składnikiem a jej dobroczynne działanie sprawiło że uświadomiliśmy sobie czytaj dalej »

Świat pomysłów

Rossnet poleca

Zielona po marokańsku...

Jest mnóstwo powodów dla których warto wybrać się do Maroka a jednym z nich jest… herbata! Zdziwieni? czytaj dalej »

Czas relaksu

Nadciśnienie tętnicze może utrudniać codzienne funkcjonowanie, ale nie skazuje chorego na otyłość. Chociaż badania pokazują, że około połowa osób cierpiących na choroby układu ciśnienia zmaga się z nadwagą, to można a nawet powinno się z nią walczyć. Psychodietetyk, ekspert marki Noble Health radzi, co zrobić by pozbyć się zbędnych kilogramów i przy okazji zbić nadciśnienie.

...

czytaj całość »

Infekcje jelitowe u małych dzieci, zwane potocznie „grypą jelitową”, to bardzo aktualny problem zdrowotny. Jest ich tak wiele, że okresowo dominują nad infekcjami układu oddechowego. W ciągu ostatnich dziesięciu lat nastąpiła zmiana czynników infekcyjnych wywołujących zakażenia pokarmowe. Narasta liczba infekcji wywołanych takimi bakteriami, jak yersinia, Clostridium difficile. Dominują zaś wirusy, a zwłaszcza rotawirusy, noro- i adenowirusy....

czytaj całość »

Paznokcie to nasza wizytówka, dlatego warto zadbać o ich kondycję i wygląd. Pierwszym krokiem do zdrowej, równej i jasnej płytki jest odżywianie. Zdrowa dieta jest niezwykle ważna, ale pielęgnacja od zewnątrz pozwoli zregenerować nawet najbardziej zniszczone paznokcie. Kluczem jest systematyczność. Gdy zaczniemy dbać o dłonie regularnie – aplikować odżywki, wcierać oliwkę czy inne zbawienne substancje, odwdzięczą się nam one pięknym wyglądem.

...

czytaj całość »

Każdy z nas ma inny kształt stopy. Pozornie mogą wyglądać podobnie, ale na ich charakterystykę składa się wiele czynników, z których często nie zdajemy sobie nawet sprawy np. sposób stawiania stopy w czasie chodzenia. Związane z nim zmiany to m.in. nadmiernie zużycie zewnętrznych krawędzi, duże modzele pod śródstopiem czy podkówki tworzące „daszek” w dole pięty. Niestety, wynikiem naszej ubogiej wiedzy jest nieprawidłowe...

czytaj całość »