Poznaj szczegóły promocji 2+2 gratis

Jesteś w Klubie Rossmann, dlatego podczas zakupów weź cztery różne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, a dwa tańsze otrzymasz gratis! Spiesz się, promocja obowiązuje tylko w dniach 20-30.05.2017 r.


Jak działa Twoja promocja?

Weź cztery różne produkty do pielęgnacji twarzy np.: tonik, krem na dzień, krem na noc i do tego serum. Przy kasie zeskanuj swoją wirtualną kartę, którą znajdziesz w zakładce „Twoja karta” w aplikacji Rossmann PL, a dwa tańsze kosmetyki do pielęgnacji twarzy otrzymasz gratis. Dlatego że jesteś z nami, w Klubie Rossmann!

PAMIĘTAJ, że skorzystasz z rabatu tylko przy zakupie minimum czterech różnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i po zeskanowaniu „Twojej karty” z aplikacji lub po przyłożeniu wybudzonego smartfona z włączoną funkcją NFC do czytnika kart!

 

Promocja obowiązuje w dn. 20-30.05.2017 r. lub do wyczerpania zapasów. Rabat „+2 gratis” dostępny jest tylko raz dla zarejestrowanych członków Klubu Rossmann przy zakupie czterech różnych produktów do pielęgnacji twarzy. Z promocji można skorzystać w drogeriach Rossmann, Internetowej Drogerii Rossmann lub dokonując zakupów w aplikacji mobilnej Rossmann PL. Regulamin promocji dostępny na stronie na rossmann.pl/klub i rossmann.pl/regulamin

  

Kolejne atrakcyjne promocje w Klubie Rossmann już niebawem!