Program Rossnę!

Program Rossnę! - Karta

Z kartą Rossnę! kupujesz artykuły dziecięce nawet z 10 proc. rabatem w drogeriach Rossmann!

Do rejestracji w programie Rossnę!, niezbędna jest karta. Należy ją odebrać w dowolnej drogerii Rossmann. Unikalny numer znajdziesz na odwrocie karty ROSSnę!. Każdy uczestnik programu może posiadać maksymalnie 2 karty przypisane do konta.

Posiadasz już kartę ROSSnę!? Wpisz numer!

W zakładce ROSSnę! w profilu użytkownika należy najpierw wybrać właściwy dla siebie status: „spodziewam się dziecka” lub „jestem rodzicem” a następnie wpisać unikalny numer karty, znajdujący się na jej odwrocie. Numer karty to 13 cyfr. W celu aktywacji karty wymagane jest także uzupełnienie wszystkich danych rejestracyjnych znajdujących się w zakładce Rossnę!.

Użytkownicy zarejestrowani ze statusem „spodziewam się dziecka” zyskają tym samym stały 3% rabat na artykuły przeznaczone dla kobiet w ciąży oraz na wybrane kategorie produktów dla małych dzieci. Z rabatu użytkownicy mogą korzystać do chwili zmiany statusu na „jestem rodzicem”, jednak nie dłużej niż do 60dni po upływie planowanej daty porodu zadeklarowanej w formularzu rejestracyjnym.

Użytkownicy zarejestrowani ze statusem „jestem rodzicem” zyskują na początek 3% rabatu na wszystkie kategorie produktów przeznaczone dla dzieci w wieku 0-3lata, dostępne w Rossmann. Użytkownik może zwiększyć swój rabat Rossnę! nawet do 10%. Wystarczy że w ciągu każdych kolejnych 90dni będzie dokonywał z użyciem karty Rossnę! minimum 6 razy zakupów produktów objętych programem. Wówczas co 90dni jego rabat będzie wzrastał o 1 punkt procentowy.

Zobacz, gdzie znajdziesz unikalny numer karty ROSSnę!

Rejestracja w programie ROSSnę! - Krok po kroku