Gripex Control, to lek stosowany na:
1 tabletka zawiera substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeinę 50 mg oraz substancje pomocnicze.
Lek wydawany bez przepisu lekarza - OTC.
Paracetamolum (500 mg), Coffeinum (50 mg).
Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Pzechowywać w temperaturze poniżej 30°C. Nie stosować po upływie terminu ważności.
Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępym dla dzieci.
Lek wydawany bez przepisu lekarza - OTC.
USP Zdrowie Sp. z o.o. decentral, ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa