APAP tabletki powlekane 500mg paracetamolu, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe
6 szt., nr kat. 14846

NIEDOSTĘPNY ONLINE
Aby sprawdzić dostępność produktu wybierz najpierw sposób dostawy 📭

Apap to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy do stosowania na:

  • bóle głowy,
  • nerwobóle,
  • bóle mięśni,
  • bóle zębów,
  • bóle menstruacyjne,
  • gorączkę w przebiegu:

- przeziębienia,

- grypy.

 

Lek zawiera paracetamol.

 

OTC - lek wydawany bez przepisu lekarza.

Pozwolenie nr R/2960.

Paracetamolum.

 

1 tabletka powlekana zawiera: substancję czynną: paracetamol 500 mg oraz substancje pomocnicze.

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE

Podanie doustne.

Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

 

Ze względu na ryzyko przedawkowania należy upewnić się, że inne przyjmowane leki nie zawierają paracetamolu.

W razie zastosowania dawki większej niż zalecana pacjent powinien natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli nie wystąpiły żadne objawy, ponieważ może dojść do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Lek przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

ADRES PRODUCENTA / DYSTRYBUTORA

ul. Poleczki 35 02-822 Warszawa

Kod EAN
5 909990 296026