APAP,tabletki powlekane przeciwbólowe przeciwgorączkowe,przód
APAP,tabletki powlekane przeciwbólowe przeciwgorączkowe,przód

APAP Extratabletki powlekane przeciwbólowe przeciwgorączkowe
10 szt., nr kat. 119681

NIEDOSTĘPNY ONLINE

Apap Extra, to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy do stosowania na:

  • bóle głowy,
  • nerwobóle,
  • bóle mięśni,
  • bóle zębów,
  • migrenę,
  • gorączkę,
  • bóle menstruacyjne,
  • bóle kostno-stawowe.

 

Lek zawiera paracetamol.

 

OTC - lek wydawany bez przepisu lekarza.

Pozwolenie nr 11071

 

Paracetamolum + Coffeinum (500 mg + 65 mg).

 

1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeinę 65 mg.

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE

Podanie doustne.

Szczegółowe informacje w ulotce dołączonej do opakowania.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

ADRES PRODUCENTA / DYSTRYBUTORA

US Pharmacia Sp. z o.o., ul.Ziębicka 40, 50-507 Wrocław

Kod EAN
5 909991 107123

Więcej z tej linii

Więcej od APAP

Więcej z kategorii