ASPIRIN,500 mg, tabletki przeciwbólowe,przód
ASPIRIN,500 mg, tabletki przeciwbólowe,przód

ASPIRIN500 mg, tabletki przeciwbólowe
10 szt., nr kat. 20197

NIEDOSTĘPNY ONLINE

Aspirin firmy Bayer to lek przeciwbólowy wskazany do stosowania podczas bólów o małym i umiarkowanym nasileniu, gorączce.

 

OTC - lek wydawany bez przepisu lekarza.

Pozwolenie nr R/1926

Acidum acetylsalicylicum.

 

1 tabletka zawiera jako substancję czynną 500 mg kwasu acetylosalicylowego oraz substancje pomocnicze.

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE

Dorośli - jednorazowo 1-2 tabletek.

Młodzież w wieku powyżej 12 lat - jednorazowo 1 tabletkę.

Popić dużą ilością płynu. Nie zażywać na czczo.

Szczegółowe informacje w ulotce dołączonej do opakowania.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Przechowywać w temperaturze poniżej 30°C.

ADRES PRODUCENTA / DYSTRYBUTORA

Bayer Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa

Kod EAN
5 909990 192618

Więcej z tej linii

Więcej od ASPIRIN

Więcej z kategorii