IBUPROM Rapidtabletki przeciwbólowe
10 szt, nr kat. 404811

NIEDOSTĘPNY ONLINE
Aby sprawdzić dostępność produktu wybierz najpierw sposób dostawy 📭

Wskazania: bóle:

  • głowy (w tym migrena i bóle napięciowe)
  • zębów
  • mięśni, stawów i kości
  • towarzyszące grypie i przeziębieniu
  • bolesne miesiączkowanie
  • gorączka

OTC - lek wydawany bez recepty

1 tabletka powlekana zawiera substancję czynna ibuprofen 200 ml w postaci 256 mg ibuprofenu sodowego dwuwodnego oraz substancje pomocnicze, w tym laktozę jednowodną, żółcień pomarańczową, lak (E110), czerwień Allura AC, lak (E129) - szczegółowe informacje w ulotce.

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE

Podanie doustne.

Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

 

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat:  dawka początkowa - 1 do 2 tabletek, potem w razie potrzeby od 1 do 2 tabletek co 4 godziny.

 

Nie stosować więcej niż 6 tabletek w ciągu doby.

Leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Nie stosować z innymi lekami zawierającymi ibuprofen.

 

Nie stosować więcej niż 6 tabletek w ciągu doby.

Leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

 

ADRES PRODUCENTA / DYSTRYBUTORA

US Pharmacia Sp. z o.o., ul. Ziębicka 40, 50-507 Wrocław

Kod EAN
5 903031 289558