Ibuprom Sprint Caps, to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy w postaci kapsułek miękkich do stosowania na:
OTC - lek wydawany bez recepty.
Pozwolenie nr 11023
Ibuprofenum.
1 kapsułka zawiera: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sorbitol.
Podanie doustne.
Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaiem leku.
Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Nie stosować po upływie terminu ważności.
US Pharmacia Sp. z o.o., ul.Ziębicka 40, 50-507 Wrocław