Lista+WygodaNowy profil
Lista+ tylko dla Klubowiczów
Masz już aplikację Rossmann? Jesteś w Klubie?
Teraz możesz w kilka minut stworzyć swoją listę zakupów w aplikacji aby mieć ją zawsze przy sobie!
Nowa funkcjonalność
Zaplanuj zakupy z Listą+
Lista+ to niezastąpiona pomoc w robieniu przemyślanych zakupów w drogeriach Rossmann
Z Listą+ łatwo zaplanujesz
swoje zakupy!
Wybieraj spośród tysięcy produktów dostępnych w drogeriach Rossmann i stwórz swoją listę zakupów w aplikacji.
Ty decydujesz, co jest w promocji!
2+2 gratis tylko z Listą+!

Planując i tworząc listę zakupów zyskasz promocje 2+2 gratis, z których możesz skorzystać kiedy chcesz i na co chcesz!

Chcę wiedzieć więcej
Planujesz
zyskujesz!
Stwórz swoją Listę+ i zapytaj nas o indywidualny rabat.

Chcesz poznać wartość rabatu? Dodaj co najmniej 5 różnych produktów i kliknij "Sprawdzam rabat", a następnie wybierz "Akceptuję i idę na zakupy".

Twój rabat naliczy się od razu na kasie w sklepie, po zeskanowaniu produktów z Listy+ oraz karty Klubu Rossmann.

Wystarczy jeden klik, aby dodać produkt do swojej Listy+
Dziel się swoją Listą+ z innymi!

Stwórz listę zakupów i udostępniaj innemu Klubowiczowi produkty, które się na niej znajdują!

Wygodne wyszukiwanie produktów!
Wyszukiwarka głosowa
Skaner
Klasyczne wyszukiwanie
Wystarczy jeden klik, aby dodać produkt do swojej Listy+
Z Listą+ Twoje zakupy w drogeriach Rossmann będą łatwiejsze
Chcesz łatwo skompletować swoją listę zakupów?

Jeśli wygenerowałeś już swój rabat, otwórz Listę+! Produkty są wtedy ułożone zgodnie z układem półek w wybranej przez Ciebie drogerii, a po kliknięciu i przytrzymaniu wybranego z nich zobaczysz informacje o jego dokładnej pozycji na półce!

#planujzListą+
Szybkie planowanie zakupów z Listą+

Od zawsze robię zakupy w drogeriach Rossmann, często jednak zapominałam, aby kupić kończące się produkty. Z Listą+ mogę szybko zaplanować swoje kolejne zakupy, dzięki czemu pamiętam o wszystkim i oszczędzam czas.

Ania K. z Krakowa
Nowy profil tylko dla Ciebie!

Zajrzyj do swojego nowego profilu i zobacz, co możesz tam odnaleźć!

Ulubione produkty!

Wszystkie Twoje ulubione produkty będą teraz tutaj!

12
Powiadomienia w jednym miejscu

Teraz już nic Cię nie ominie! Wszystkie powiadomienia od nas znajdziesz w jednym miejscu.

Historia
Listy+

Chcesz przypomnieć sobie, jakie produkty były na Twojej liście? Otwórz historię Listy+

Pobierz aplikację Rossmann PL

Aplikacja jest dostępna dla telefonów z systemem Android od wersji 4.4 lub, iOS od wersji 11.0.

google playapple storeapp gallery

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Lista+ to funkcjonalność dostępna w najnowszej wersji aplikacji mobilnej Rossmann PL. Ułatwia planowanie zakupów. Dodatkowo po dodaniu minimum 5 różnych produktów można otrzymać indywidualny rabat.

Jeśli chcesz skorzystać z Listy+:

  • wystarczy pobrać najnowszą wersję aplikacji mobilnej Rossmann PL,
  • zalogować się używając adresu email zarejestrowanego w Klubie Rossman (lub dołączyć do Klubu Rossmann),
  • wybrać drogerię, w której planujemy zrealizować Listę+,
  • dodać, poprzez kliknięcie „+”, wybrane produkty na Listę+,
  • po dodaniu minimum 5 różnych produktów można wygenerować rabat na całą Listę+.

Przy pierwszej próbie dodania produktów na Listę+ aplikacja zapyta, czy zamierzamy realizować Listę+ z rabatem w drogerii stacjonarnej, czy będziemy dokonywać zakupów online. Pamiętaj, na zakupy online nie można wygenerować rabatu. Dodatkowy rabat można wygenerować tylko z poziomu Listy+.

Nie, rabat z Listy+ naliczy się w każdej drogerii stacjonarnej Rossmann. Wybór drogerii na etapie kompletowania Listy+ powoduje, że masz większe szanse na znalezienie wybranych produktów. Nasz asortyment między drogeriami może się różnić.

Dodatkowo, jeśli udasz się do drogerii, którą wybrałeś podczas planowania swoich zakupów, to w trybie „Jestem w drogerii” , wybierając Listę+, produkty ułożą się zgodnie z układem półek w tym sklepie.

Rabat jest wyliczany dla każdego Klubowicza osobno. W sytuacji, gdy dwóch Klubowiczów doda identyczny zestaw produktów na Listę+, rabat, który każde z nich wygeneruje, może być inny. Rabat może zmieniać się także w czasie, co oznacza, że może być on zmienny nawet dla tego samego Klubowicza i nawet po dodaniu tych samych produktów co wcześniej.

W ramach Listy+ funkcjonują dodatkowe akcje 2+2 gratis. Są one dostępne z poziomu Listy+ lub/i widoczne na stronie głównej aplikacji. By z nich skorzystać, należy je aktywować (tak jak wcześniej dostępne kupony), a następnie produkty objęte daną akcją 2+2 gratis dodać na Listę+ i wygenerować rabat.

Rabat na Listę+ jest aktywny od razu po jego zaakceptowaniu, do końca kolejnego dnia.

Informacja na temat tego, ile razy można skorzystać z Listy+ w określonym czasie jest zawsze widoczna w widokach Listy+ w aplikacji mobilnej Rossmann PL.

Rabat można wygenerować po dodaniu minimum 5 różnych produktów na Listę+. Muszą to być różne produkty. Do Listy+ nie można dodać więcej niż 99 różnych produktów.

Należy pamiętać, że rabat nie jest udzielany na:
  • produkty objęte rabatem Rossnę!,
  • wina,
  • leki
  • oraz wyroby medyczne.

W przypadku dodania kilku tych samych produktów, rabat jest udzielany tylko na 1 sztukę danego produktu.

Nie jest on udzielany na produkty objęte rabatem Rossnę!, wina, leki oraz wyroby medyczne.

Rabat z Listy+ wyzwoli się drogerii, jeśli Klubowicz wybierze te same produkty, które wcześniej na nią dodał i zeskanuje swoją Kartę Klubu Rossmann dostępną w aplikacji mobilnej Rossmann w zakładce „Jestem w drogerii” lub w „Profilu”.

Rabat naliczy się, jeśli Klubowicz zakupi co najmniej 4 różne produkty, które dodał na Listę+, ale wówczas rabat będzie odpowiednio pomniejszony o brakujące artykuły. W zakładce „Jestem w drogerii” na widoku Listy+, Klubowicz może usunąć brakujące produkty i przeliczyć rabat raz jeszcze. Wówczas pozna jego wartość przed podejściem do kasy i dokonaniem płatności.

Tak. Jest to wyjątkowa sytuacja i może nastąpić, gdy w przypadku braku produktów klient podejdzie do kasy tylko i wyłącznie z produktami, które są wykluczone z rabatowania na Liście+, tj.: produkty objęte rabatem Rossnę!, wina, leki oraz wyroby medyczne.

Wygenerowany rabat można anulować po upływie 15 minut od jego akceptacji. Opcja pozwalająca na anulację jest dostępna pod trzema kropkami z poziomu Listy+.

Produkty z Listy+ można udostępnić w ramach aplikacji Rossmann PL. Wówczas należy podać adres email innego uczestnika Klubu Rossmann, któremu chcemy udostępnić produkty. Po udostępnieniu produktów będzie trzeba wygenerować rabat w ramach Listy+.

Pamiętaj, udostępniamy produkty, a nie zamkniętą Listę+ z wygenerowany wcześniej rabatem.

Produkty można udostępniać również poprzez sms lub aplikacje społecznościowe dostępne na urządzeniu mobilnym. Wówczas produkty, które chcemy udostępnić, zaszyte są w linku.

Obie opcje udostępniania dostępne są z poziomu Listy+ pod trzema kropkami. Wystarczy tylko wyprać opcję właściwą dla siebie.

Akcje 2+2 gratis i kupony można sprawdzić w aplikacji mobilnej Rossmann PL na karcie dostępnej na ekranie głównym, a także w „Profilu”.

Dodatkowo akcje 2+2 gratis dostępne są z poziomu „Listy+”. Z akcji 2+2 gratis można skorzystać tylko i wyłącznie po aktywacji, dodaniu różnych produktów objętych akcją do Listy+, wygenerowaniu dodatkowego rabatu i po dokonaniu zakupów z Listą+ w drogerii stacjonarnej Rossmann PL.

Każda akcja oraz kupon mają indywidualnie określoną datę ważności, czyli okres, w którym możliwa jest jego aktywacja oraz realizacja. Informacje o dacie ważności akcji lub kuponu dostępne są każdorazowo w aplikacji mobilnej.

W celu aktywacji 2+2 gratis należy kliknąć w wybrany kupon, przechodząc do jego szczegółów, a następnie kliknąć przycisk „Aktywuj”. Z akcji 2+2 gratis można skorzystać tuż po aktywacji. Aby aktywować 2+2 gratis potrzebny jest dostęp do Internetu.

Nie. Możliwość realizacji 2+2 gratis istnieje tylko po stworzeniu Listy+. Aktywuj 2+2 gratis, dodaj wybrane, różne produkty na Listę+ i wygeneruj dodatkowy rabat, a promocja naliczy się automatycznie po zeskanowaniu „Twojej karty”. Aktywny kupon z Listą+ możesz wykorzystać tylko w sklepie stacjonarnym. Rabat naliczany jest od ceny regularnej.

Informacje o zasadach działania są każdorazowo podane w szczegółach akcji 2+2 gratis.

Pamiętaj! Aby skorzystać z 2+2 gratis konieczna jest aktywacja kuponu.

W przypadku realizowania 2+2 gratis w drogerii stacjonarnej warunkiem naliczenia promocji jest realizacja Listy+, na której znalazły się produkty objęte 2+2 gratis oraz okazanie Wirtualnej Karty widocznej w aplikacji Rossmann PL. Aktywne 2+2 gratis z Listą+ możesz wykorzystać tylko w sklepie stacjonarnym. Rabat naliczany jest od ceny regularnej.

Skorzystanie z 2+2 gratis jest możliwe dopiero po aktywacji i dodaniu produktów do Listy+. Pamiętaj, że jeszcze trzeba dodać co najmniej 1 artykuł (rabat na Listę+ można wygenerować przy minimum 5 różnych artykułach) i zamknąć Listę+, czyli wygenerować rabat. Kupon 2+2 gratis musi być aktywny, a Lista+ zamknięta, z wygenerowanym rabatem, aby wszystkie promocje naliczyły się dla Ciebie podczas zakupów. Aktywacji 2+2 można dokonać w aplikacji mobilnej, przechodząc do „Profilu” lub karty z dodatkowymi akcjami 2+2 gratis. W tym celu należy wybrać szczegóły 2+2 gratis, klikając w przycisk „Aktywuj” i potwierdzić aktywację.

Rabat naliczy się automatycznie przy pierwszej transakcji, w której realizowana jest Lista+ i jest użyta Wirtualna Karta programu, w przypadku spełnienia warunków dla danej akcji, czyli zakupu co najmniej 4 różnych produktów objętych działaniem akcji. Dodatkowo należy spełnić warunki Listy+. Warunkiem naliczenia promocji jest okazanie Wirtualnej Karty widocznej w aplikacji Rossmann PL.

Pamiętaj! Promocja naliczy się tylko dla aktywnej akcji 2+2 gratis, po dodaniu produktów do Listy+ i wygenerowaniu rabatu.

Nie, aby promocje się naliczyły należy spełnić oba warunki jednocześnie – te z akcji 2+2 gratis oraz z Listy+.

Nie, warunkiem zadziałania 2+2 gratis i naliczenia rabatu jest wybranie min. 4 różnych produktów spośród tych produktów przypisanych do danej akcji. Kategorie oraz wykaz produktów, dla których obowiązuje 2+2 gratis można sprawdzić w szczegółach akcji w aplikacji mobilnej w „Profilu” lub na jednej z kart na ekranie głównym.

Nie, kupon zadziała tylko raz, automatycznie przy pierwszej transakcji z użyciem Wirtualnej Karty Klubu. W przypadku połączonych kont z kuponu również można skorzystać tylko raz. Rabat naliczy się osobie, która pierwsza dokona zakupu produktów określonych w szczegółach kuponu.

Odbieraj powiadomienia i sprawdzaj „Profil” w aplikacji, a zyskasz pewność, że żadna informacja Cię nie ominie. Teraz w „Profilu” wybierz zdjęcie profilowe, pod którym będą wszystkie powiadomienia od Rossmanna. O ilości komunikatów poinformuje Cię czerwone kółko z cyfrą.

Tak, oczywiście jest taka możliwość. Przy pierwszej próbie dodania produktu „+”, aplikacja zapyta nas, czy chcemy realizować Listę+ z rabatem w drogerii stacjonarnej, czy dokonać zakupów online. Pamiętaj, na zakupy online nie można wygenerować rabatu. Dodatkowy rabat można wygenerować tylko na produkty dodane na Listę+.

Opcja zmiany z Listy+ na zakupy online jest zawsze możliwa. Można to zrobić z poziomu pustej Listy+, a także, gdy znajdują się już na niej jakieś produkty. Zmiany dokonujemy, wybierając trzy kropki i postępując zgodnie z informacjami tam zawartymi. Po zmianie na Koszyk i po wybraniu sposobu dostawy, klikając w „+” produkty będą się dodawać już do Koszyka.

Tak opcja zmiany jest dostępna zawsze. W tym wypadku będzie możliwa z poziomu Koszyka i analogicznie będzie dostępna, gdy nie ma w nim produktów, a także, gdy już zostały do niego dodane jakieś produkty.

Regulaminy Rossmann.pl


Pobierz aplikację i korzystaj z wyjątkowych rabatów na zakupy.