Lepszy sposób na pielęgnację.
Twój sposób.


Macierzyństwo to podróż, cudowna, ekscytująca i piękna.

Lecz zawsze początki czegoś nowego niosą ze sobą również pewną dozę lęku.


Właśnie dlatego stworzyliśmy Baby Dove, aby wspierać Cię w tej podróży i zapewnić odpowiednią
pielęgnację skóry Twojego dziecka. Twoja intuicja i nasza wiedza na temat pielęgnacji skóry
dziecka będą Ci towarzyszyć od momentu narodzin Twojego maluszka.

Ty wiesz, co jest najlepsze dla Twojego dziecka, my zadbamy o odpowiednią pielęgnację jego delikatnej skóry.

Zaufaj sobie. A my będziemy Cię wspierać na każdym kroku.


Szeroki wybór naszych produktów zapewni delikatnej skórze Twojego dziecka
odpowiednie nawilżenie już od pierwszych dni życia.

Celebruj ten wyjątkowy czas i magiczną więź z maluszkiem, pielęgnacją zajmie się Baby Dove.

Skóra dziecka potrzebuje specjalnej ochrony

Pierwsze chwile w roli Mamy są jednymi z najszczęśliwszych momentów w życiu kobiety, lecz  mogą być również stresujące i trudne, szczególnie w kwestii wyboru odpowiednich produktów do pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Spróbuj się nie martwić, niemal każda Mama ma podobne obawy. Mamy dobrą wiadomość: Baby Dove pracowało nam stworzeniem łagodnych produktów do pielęgnacji skóry dziecka, o neutralnym pH, zawierających w składzie substancje nawilżające, z których Dove jest dobrze znane. Nasze produkty zostały przetestowane dermatologicznie i okulistycznie, są zatwierdzone przez pediatrów oraz były sprawdzone przez inne Mamy na świecie. Dlatego Ty nie musisz się już martwić o wybór odpowiednich produktów do pielęgnacji skóry dziecka.

Pielęgnacja
od pierwszych dni życia

Pielęgnacja niemowlaka budzi w młodych rodzicach wiele emocji. Skóra dziecka jest z natury wrażliwa i delikatna. Jak zatem należy o nią dbać by uniknąć podrażnień? Nieraz świeżo upieczeni rodzice, zagubieni w chaosie informacyjnym, szukają porady u pediatry bądź dermatologa. Aby ułatwić Ci wybór podpowiadamy, że produkty Baby Dove są niezwykle delikatne i odpowiednie dla dzieci już od pierwszych dni życia. Zostały przetestowane dermatologicznie i okulistycznie, oraz są zatwierdzone przez pediatrów. Bez obaw możesz je spakować już na wyprawkę do szpitala.


przetestowane okulistycznie

przetestowane dermatologicznie

zatwierdzone przez pediatrów

Jak sprawić, aby kąpiel była zabawą

Zdenerwowana przed pierwszą kąpielą Twojego maluszka? Wiemy jak to jest. Wijące się, śliskie dziecko w wanience pełnej wody może przerazić nawet najbardziej pewne siebie Mamy. Na dodatek masz pewnie mnóstwo dylematów: zastanawiasz się nad najlepszą porą na kąpiel dziecka, idealną temperaturą wody, ile razy w tygodniu powinnaś kąpać dziecko…

Kąpiel dziecka jest sztuką, nie ma jednego właściwego sposobu, z czasem po prostu wypracujesz swój. Jednak, zanim zaczniesz, powinnaś wiedzieć jedną bardzo ważną rzecz - skóra dziecka różni się od skóry osoby dorosłej. Ponieważ nadal się rozwija jest zdecydowanie cieńsza i delikatniejsza, przez co szybko traci nawilżenie. Wszystko to oznacza, że skóra dziecka potrzebuje szczególnej pielęgnacji nie tylko w kwestii łagodnego oczyszczania, lecz także w kwestii odpowiedniego nawilżenia - dlatego stworzyliśmy Baby Dove.

Teraz, kiedy już masz niezbędną wiedzę na temat skóry dziecka a pierwsze kąpiele są już za Tobą, zacznij... dobrze się bawić wraz z dzieckiem!

Produkty Baby Dove nie powodują łzawienia, a bogata w bąbelki piana na pewno spodoba się Twojemu maluszkowi.