Wróć do wszystkich inspiracji

Bądź olśniewająca!

Bądź olśniewająca!

Twoje włosy są matowe i pozbawione energii? Sięgaj po lakiery nabłyszczające, który błyskawicznie przywrócą im blask i zdrowy wygląd, ponieważ

  • wygładzają powierzchnię włosa, zapewniając efekt blasku (włosy łatwiej odbijają promienie słoneczne);
  • poprawiają kondycję i chronią strukturę włosów aktywnymi składnikami;
  • zawierają substancje utrwalające.

Tego typu lakiery oprócz składników utrwalających zawierają także pochodne silikonów, które mają silne właściwości wygładzające. Jest to o tyle ważne, że gładka powierzchnia znacznie lepiej odbija światło, więc włosy od razu zyskują piękny połysk. Lakiery nabłyszczające polecane są przede wszystkim do stylizacji włosów, które z definicji są bardziej matowe, czyli kręconych i w kolorze blond.

Świetnie sprawdzają się też w przypadku włosów farbowanych, ponieważ pogłębiają ich odcień i podkreślają świetliste refleksy. Co więcej, większość z nich zawiera także filtry UV, które przedłużają trwałość koloru i przeciwdziałają jego matowieniu. Są też niezbędne podczas stylizowania gładkich fryzur. Dyscyplinują puszące się pasma, ujarzmiają niesforne kosmyki i utrzymują nadany włosom kształt.

Błyskawiczna akcja

Nabłyszczanie powinno być ostatnim etapem stylizacji. Gotową fryzurę spryskuj lakierem z odległości przynajmniej 30 cm. Nie musisz być bardzo oszczędna – nowoczesne lakiery nie sklejają włosów, więc możesz śmiało korzystać z ich magicznych zdolności.

Wypróbuj