Wróć do wszystkich inspiracji

Puszysz się? Teraz pójdzie Ci gładko!

Puszysz się? Teraz pójdzie Ci gładko!

Puszące się, elektryzujące, słowem: żyjące własnym życiem włosy to coś, z czym nowoczesne produkty do stylizacji radzą sobie szybko i skutecznie.

  • zawierają aktywne substancje wygładzające, działające antystatycznie i nabłyszczająco;
  • sprawdzają się przy ujarzmianiu niesfornych kosmyków lub puszących się włosów;
  • chronią fryzurę przed wilgocią i rozwarstwieniem.

Wiele kobiet poświęca dużo czasu na układanie fryzury, ale efekt ich pracy utrzymuje się jedynie do momentu wyjścia na zewnątrz. Wysoka wilgotność to wróg numer jeden dla włosów ze skłonnością do puszenia. Na szczęście są wygładzające fluidy, jedwabie, spraye, kremy i żele. To produkty zawierające aktywne substancje nadające włosom śliskość i połysk. Lekka formuła nie obciąża włosów, jedynie je poskramia, utrzymuje w ryzach.

Produkty do włosów niezdyscyplinowanych zawierają składniki domykające łuski włosów, dzięki czemu są one bardziej gładkie i lśniące. Warto również wiedzieć, że włosy należy suszyć zgodnie z kierunkiem porostu włosów, a zimny strumień powietrza z suszarki wygładza ich powierzchnię.

Przy elektryzujących się włosach pomocne jest stosowanie mocno nawilżających kosmetyków do pielęgnacji, gdyż ich nadmierna suchość sprzyja temu zjawisku.

Wypróbuj