Wróć do wszystkich inspiracji

Baby Bear Leon – Kolorowy Świat Maluszka

Baby Bear Leon – Kolorowy Świat Maluszka

Marka Baby Bear Leon powstała z miłości do dzieci. Miś Leoś i jego przyjaciele będą oddanymi bohaterami kolekcji pełnej ciepłych emocji i humoru. Kolekcja została stworzona z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie najmłodszych, dlatego wszystkie tekstylia i materiały stosowane w produkcji, podlegają restrykcyjnej kontroli jakości i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Baby Bear Leon to tekstylia dziecięce - podstawowa bielizna i garderoba dla dzieci od wieku niemowlęcego do trzech lat.

Krótki wywiad z autorami

Do rozmowy na temat marki Baby Bear Leon i kuluarów jej powstawania zaprosiliśmy Misiową Mamę oraz naszego głównego bohatera Misia Leona. Zapraszamy do Kolorowego Świata Maluszka.

 

Redaktor: Misiowa Mamo, co było powodem, który zachęcił Panią do zaprojektowania nowej kolekcji ubranek dla swoich pociech oraz ich przyjaciół?
Misiowa Mama: Jednym z powodów była wygoda Mam i oczywiście - bezpieczeństwo maluchów. Sprawne założenie bodziaka czy śpiochów niesfornemu maluszkowi to podstawa. Bywa, że zanim zapniesz ostatni guzik szukasz kolejnego stroju na przebranie. Dlatego wszystkie zaprojektowane przeze mnie  ubranka są wygodne w zakładaniu. 
Redaktor: Hmmm… czyli ubieranie dzieci to zabawa w kto pierwszy - mały zbój lub rozbójniczka, czy sprytna i zaradna Mama?
Misiowa Mama: O tak, a jakże! Dlatego bodziaki są uszyte na zakładki. Siup, główkę przez otwór wkładamy, jedna rączka i druga „łapka” i na koniec zapinamy trzy kolorowe napy. Do tego zakładamy skarpety, wygodne spodenki i na wypadek chłodu misiową bluzę. I możemy ruszać na podbój magicznego świata!
Redaktor: Misiu Leonie, teraz zwrócę się do Ciebie. Słyszałem, że masz swój udział w powstawaniu pierwszej kolekcji. Czy mógłbyś przybliżyć naszym czytelnikom „historię ze Śnieżnej Górki”?
Miś Leon: O tak, tak! To było, kiedy ja i Matylda poszliśmy pobawić się na Śnieżnej Górce. Moja Przyjaciółka tak się rozturlała, że wprost przez górę materiału Misiowej Mamy podreptała.
I tak właśnie powstał wzór w lisie łapki.
Lisiczka Matylda: Ty Leonie również śmieszne wzorki zrobiłeś – stempelki z misiowego noska na materiale odznaczyłeś!
Redaktor: I tak oto Drogie Mamy, ekipa Misiowej Mamy pracowała nad Baby Bear Leon!  W skład kolekcji wchodzą dwie linie, niebieska z motywem autorstwa samego Misia Leona i druga – czerwona, poświęcona przyjaciołom Misia. W skład kolekcji wchodzą bodziaki z krótkimi lub długimi rękawkami, czapeczki, kombinezony, śpioszki i piżamki, a także kolorowe skarpety i rajstopki. Misiowa Mama zadbała również o kąpielowe dodatki i wygodne ręczniczki z kapturkami dla Waszych pociech.
Misiowa Mamo, czy coś jeszcze?
Misiowa Mama: Na półce Leona pieluszki znajdziecie i prezentowe saszetki, kiedy w gości idziecie. 


A na zawsze i forever, ukochaną przytulankę wybrać też możecie, to nasz misiek lub króliczek co kica po lesie.

 

Dorosłych z miłością do dzieci serdecznie zapraszamy do krainy malucha Miśka Leona, Przyjaciół i jego Mamy!  

 

Wypróbuj


Pobierz aplikację i korzystaj z wyjątkowych rabatów na zakupy.