CHWILA WYTCHNIENIA DZIĘKI… ZAPACHOM

29.11.2021
OFERTA MARKI Każdy z nas tęskni niekiedy za odrobiną wytchnienia od zgiełku i krzątaniny codziennego życia. Skupcie się na tym, co najważniejsze i po prostu zróbcie sobie przerwę. Pomogą w tym zapachy Tom Tailor Pure, które inspirują do tego, aby się uspokoić, zatrzymać na moment i pozwolić myślom swobodnie błądzić.

CELEBRUJMY DROGOCENNE CHWILE SZCZĘŚCIA

Odpowiednio dobrany zapach pomaga nam świadomie delektować się chwilą, pozwala przeżyć ją w pełni i zachować naszą wewnętrzną równowagę. To powinno ułatwić skoncentrowanie się na istocie rzeczy. Zapachy Tom Tailor Pure swą zbalansowaną kompozycją sprzyjają zrównoważonemu, świadomemu stylowi życia.

Skandynawskie wzornictwo eleganckich flakonów nawiązuje do globalnego trendu: ich minimalistyczny szyk połączono z prostotą kształtów.

Zdjęcie

CZUJ SIĘ WSPANIALE I PACHNIJ URZEKAJĄCO!

Zwiewna i przyjemnie kobieca kompozycja Tom Tailor Pure dla Niej otwiera się w nucie głowy bergamotką, różą i kwiatem pomarańczy. Kwiatowe akordy jaśminu, piżma i ambry wtulają się w nuty głowy i nadają zapachowi wyjątkową aurę. Całość dopełniają ciepłe niuanse wetiweru, wanilii i paczuli.
TOM TAILOR PURE dla Niej pieści skórę i wszystkie zmysły.

Produkty

Zdjęcie

DOZNAJ RÓWNOWAGI

Tom Tailor Pure dla Niego to z kolei męski, orzeźwiający zapach.
Rześka bergamotka, mandarynka i jałowiec to jego kuszące preludium, po którym pragniemy zaznać jeszcze więcej. Nuta serca jednoczy drzewne akordy cedru i sosny z aromatycznymi akcentami lawendy i cynamonu. Serce delikatnie spowijają pod koniec ciepłe niuanse piżma, mchu i wanilii, a także drzewne nuty sandałowca i wetiweru.

Te bazowe nuty nadają kompozycji charakterystyczną cierpką głębię. Czyste doznania olfaktoryczne wprawiają ciało i duszę w stan równowagi.

OFERTA MARKI

Produkty

Kategorie