Gdy myślisz “wiosna”, jakie jest Twoje pierwsze skojarzenie? Słońce, które ogrzewa ciało swoimi promieniami? Kolory, które nawet w zatłoczonym mieście wydają się żywsze i dodają energii? A może w Twojej głowie pojawia się wtedy wieczór pełen… zapachów? Zapachów słodkich i kuszących. Bo wiosna to właśnie zapach i kolory, dlatego tegoroczne nowości zakwitły w Rossmannie paletą barw i kompozycją zapachów. Zrobiło się kolorowo i inspirująco. Przygotuj się na ekscytujące poszukiwanie perełek!

Nowy sezon w Rossmannie to przede wszystkim nowości do pielęgnacji twarzy i włosów. Jeśli jesteś wielbicielką tych kategorii, to zdecydowanie znajdziesz coś dla siebie, bo wybór jest ogromny! Jedno jest jednak pewne, bez względu na to, co wybierzesz, Twoja półka w łazience nabierze barw - od tych nasyconych, przez pastele, po delikatne i subtelne beże. A to dzięki opakowaniom, które wyglądem przypominają wiosenne kwiaty!

Nie zabraknie również zaskoczeń! Specjalnie dla Ciebie na nasze półki wskoczą kolejne coraz popularniejsze marki, które skradły serca wielu użytkowniczek mediów społecznościowych. Obok nich pojawią się produkty, które aż proszą o to, by zabrać je ze sobą na wakacje. Dlaczego? Zajmują niewiele miejsca i mają nietuzinkowe formuły. A skoro przy wakacjach jesteśmy, w tym sezonie przywołamy je odrobinę wcześniej nowymi i pobudzającymi zapachami żelów do kąpieli.

Wisienką na torcie nowego sezonu są makijażowe gorące nowości. Zadbaliśmy o to, by wiosenny makijaż był lekki, a jego wykonanie było przyjemnym relaksem. Pianka, mleczko, krem - to tylko niektóre nowe formuły, którymi możesz bawić się podczas codziennego makijażu!

Jak widzisz, nowości jest mnóstwo, teraz wszystko w Twoich rękach! Czas na najprzyjemniejszą część nowego sezonu, czyli testowanie i odkrywanie. To jak, gotowa? ;)

Wszystkie nowości czekają na Ciebie tutaj!