Czas na zmiany!

W Sezon wiosna/lato wchodzimy z przytupem i wprowadzamy masę zmian! To prawdziwa rewolucja nie tylko w naszych drogeriach, ale również w asortymencie! Stawiamy na nowości i trendy. Co nowego? Oto szczegóły!

Stawiamy na trendy!

W tym sezonie na naszych półkach pojawi się blisko trzy tysiące nowych produktów, zgodnych z najświeższymi, kosmetycznymi trendami z całego świata. Będą to prawdziwe premiery - powitamy kosmetyki z naturalnymi składnikami oraz takie, które tworzone są z myślą o naszej planecie, m.in. produkowane z mniejszym zużyciem wody. Pojawią się również marki niszowe, znane dotychczas z internetu bądź małych fabryczek, a wśród nich kosmetyki nie tylko do makijażu, ale również do pielęgnacji ciała i twarzy. Jednak to nie wszystko, bo trendów będzie o wiele więcej! Między innymi kosmetyki przyjazne naturze, zgodne z filozofią less waste: biodegradowalne czy w opakowaniach z recyklingu, a także produkty superfoods, których składniki naprawdę mają moc. Obecny na naszych półkach będzie również trend body positive, który opiera się głównie na akceptowaniu swojego ciała. O włosy zadbamy nawet podczas koloryzacji, a mgiełki zapachowe będą idealne na nadchodzące lato. Wiemy jednak, że nawet najlepsza pielęgnacja nie zadziała, gdy nasz organizm potrzebuje witamin i siły minerałów czy ziół, dlatego na półki wkracza etnobotanika! A wszystkim zabieganym z pewnością przypadną do gustu produkty on the go, w tym witaminowe shoty i mrożone kawy. Znajdzie się również coś dla najmłodszych - bio produkty dla malucha oraz zabawki kolekcjonerskie. Nie zapomnimy także o zwierzętach i ich opiekunach - trend petparents podbija serca właścicieli psów i kotów.

Co nowego w drogeriach?

Zmienia się nie tylko asortyment - zmieniają się także nasze sklepy. Pojawiły się nowe etykiety cenowe, które są większe, lepiej widoczne i bardziej czytelne. Wprowadziliśmy lepsze oznaczenia nowości, promocji i produktów dostępnych tylko u nas. Tutaj zaskoczymy was nowymi określeniami: PROMO na promocję oraz MEGA na wyjątkowe okazje w najniższych cenach. Zmiany wydarzyły się również w ustawieniu produktów na półkach. Od teraz będą ułożone jeszcze bardziej intuicyjnie, by łatwiej można było je odnaleźć. We wszystkich sklepach zobaczycie również nowe ekspozytory trendowe, które będą kierować do najważniejszych nowości i trendów.

W naszych drogeriach czeka mnóstwo atrakcyjnych nowości i zmian! Więcej informacji o trendach znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu „Skarb”.

Wypróbuj