Dziewczyny, odważcie się zabłysnąć!

25.04.2022
OFERTA MARKI Nie ma prawdopodobnie lepszego słowa niż „SHINE” (blask), aby opisać niezwykłą, czarującą aurę Naomi Campbell. Modelka nie tylko urzeka urodą, lecz także wyrazistą osobowością, siłą woli i hartem ducha. Bez wątpienia uosabia idealne połączenie odwagi, inteligencji i piękna.

Magię, którą roztacza supermodelka, uchwycono w kolekcji zapachów HERE TO SHINE. Ich hipnotyzujące akordy mają zachęcić kobiety, aby wyróżniały się z tłumu i rozwijały swoją osobowość tak, jak tego pragną.

Zdjęcie

HERE TO SHINE to zmysłowy zapach, który od razu zwraca uwagę i pozostawia po sobie długotrwałe wrażenie.

Owocowo-kwiatowa, musująca kompozycja otwiera się promiennymi nutami bergamotki, różowego pieprzu i soczystej gruszki nashi. Serce rozkwita kwiatowymi nutami pudrowego fiołka, heliotropu i uroczo pachnącej konwalii, które stopniowo ukazują swój charakter, aby wzbudzać poczucie dumy i zdecydowanej kobiecości. W głębi drewno sandałowe i piżmo łączą się z cedrem i paczulą, dodając zapachowi wielowymiarowości i trwałości.

Odważ się na kuszący zapach, który przyciąga uwagę!

Zdjęcie

Może do wychodzenia z cienia zainspiruje Cię Naomi Campbell? To jedna z największych supermodelek wszechczasów. Fascynuje nie tylko ze względu na swoją oszałamiającą urodę. To, co budzi podziw, to jej zaangażowanie w słuszne sprawy, do którego wykorzystuje swój wpływ na opinię publiczną. Jako jedna z pierwszych czarnoskórych modelek przyczyniła się znacząco do zwiększenia różnorodności w branży mody. Obecnie pomaga młodemu pokoleniu czarnoskórych modelek walczyć o ich prawa.
 

Zdjęcie

OFERTA MARKI

Produkty

Produkty

Kategorie