E-book Zdrowie zaczyna się od pierwszego kęsa

09.10.2022

Dowiedz się, jak rozszerzyć dietę malucha i co powinno się w niej znaleźć na każdym etapie życia. Podpowiemy też mamom, co powinno znaleźć się na ich talerzu w czasie ciąży i karmienia piersią.

Wejdźcie w świat pełen smaków i zapachów, które zmienią każdy posiłek malucha w przyjemność. Przyszłe i karmiące mamy dowiedzą się jak właściwie zbilansować swoją dietę, by służyła im i dziecku.
Zdrowie zaczyna się od pierwszego kęsa jest poradnikiem, w którym znajdziecie:

  • wskazówki dotyczące rozszerzania diety malucha,

  • informację o tym, jaką rolę pełni woda w organizmie,

  • artykuły, które pomogą poradzić sobie z neofobią żywieniową czy alergiami pokarmowymi u dzieci,

  • gotowe przepisy na smaczne i zdrowe przekąski dla najmłodszych.

Pobierz i dowiedz się więcej i żywieniu dzieci:

Więcej dla Ciebie i Twojego dziecka

Odwiedź kanał Czyściochowo na YouTube i Spotify – bajki oraz piosenki z bohaterami Czyściochowa sprawią, że szczotkowanie zębów będzie kojarzone z przyjemnością, a mycie dłoni stanie się nieodłącznym elementem wizyty w toalecie! Tutaj nauka zdrowych nawyków higienicznych łączy się z zabawą.

Odwiedzam

Dołącz do grupy Rodzice, Rossnę! na Facebooku! – to przestrzeń do rozmów, wymiany doświadczeń oraz dzielenia się wskazówkami dotyczącymi wychowania.

Dołączam

Posłuchaj podcastu Rodzice, Rossnę! lub zobacz Poradnik rodzica na YouTube – specjaliści w łatwy i przystępny sposób wyjaśniają to, co może wydawać się skomplikowane, podpowiadają rozwiązania oraz weryfikują powszechnie panujące przekonania dotyczące zdrowia, higieny i rodzicielstwa.

Słucham podcastu

Oglądam poradnik

Krok 1 z 3

Aplikacja jest dostępna dla telefonów z systemem Android od wersji 6.0 lub iOS od wersji 12.0.

Google PlayApp StoreAppGallery