Falsies Surreal - nowa mascara, która przenosi rzęsy w zupełnie inny wymiar!

01.06.2023

Nadaj rzęsom niepowtarzalnego charakteru i ciesz się surrealistycznym spojrzeniem! Poznaj innowacyjny tusz do rzęs Falsies Surreal od Maybelline New York, który zapewnia aż do 10x więcej objętości i wydłużenia. Przenieś swoje rzęsy w inny wymiar już teraz!  

Artykuł sponsorowany

Zaawansowana technologia dla Twoich rzęs!  

Szczoteczka w kształcie spirali oraz hybrydowe włókna o różnej długości zapewniają nieziemski efekt, którego nigdy wcześniej nie doświadczyłaś/eś! Dzięki tej zaawansowanej technologii, Falsies Surreal dociera precyzyjnie nawet do najmniejszych rzęs, dając rezultat do 10-krotnie większej objętości* i +36% wydłużenia*. Długotrwała formuła jest odporna na blaknięcie oraz kruszenie się aż do 24 godzin i to bez obaw o rozmazywanie. Ta mascara, to must-have dla tych, co pragną uzyskać wyjątkowo intensywne i wyraziste spojrzenie, bez względu na okoliczności!  

Falsies_Surreal_artyku__grafika_1.jpg

Wegańska formuła dla świadomych konsumentów!  

Falsies Surreal od Maybelline New York, to nie tylko wyjątkowy produkt, ale również świadoma decyzja zakupowa. Formuła tuszu jest wegańska, bez składników pochodzenia zwierzęcego oraz ich pochodnych, co czyni go doskonałym wyborem. Dodatkowo, mascara wzbogacona jest o olejki odżywcze, dzięki którym objętość i wydłużenie rzęs osiągają nowy wymiar komfortu. 

 

Łatwa aplikacja, rzęsy nie z tego świata!  

Aplikuj mascarę Falsies Surreal od nasady aż po same końce rzęs energicznym ruchem w prawo i w lewo. Dla najlepszego efektu nieziemskiej objętości i wydłużenia, nie pozwól aby rzęsy wyschły pomiędzy nakładaniem kolejnych warstw.  

Falsies_Surreal_artyku__grafika_2.jpg

Jesteś gotowa/y na objętość nie z tej ziemi?  

Przekonaj się, jak rzeczywistość łączy się z fikcją i odkryj zupełnie nową, surrealistyczną moc spojrzenia, które wprawi każdego w osłupienie! Falsies Surreal od Maybelline New York teraz w drogeriach Rossmann!  

 

*Test aparaturowy 

Kategorie