Wróć do wszystkich inspiracji

Formuły, które pielęgnują Twoje paznokcie!

Formuły, które pielęgnują Twoje paznokcie!

Dłonie są naszą wizytówką, dlatego tak dużą przywiązujemy wagę do ich wyglądu. Zadbane i wypielęgnowane paznokcie to dopełnienie każdej stylizacji. Dziś, na fali wszechobecnej naturalności i ekologii, coraz częściej poszukujemy lakierów o formułach przyjaznych środowisku, pielęgnujących oraz bez chemii. Na szczęście producenci podążają za naszymi oczekiwaniami i wprowadzają na rynek lakiery z zupełnie odmienionymi składami.

Już od dłuższego czasu pomalowane paznokcie to nie konieczność, a dodatek i uzupełnienie stylizacji - są jak apaszka czy torebka. Dodatkowo pomagają nam wyrazić siebie i swój charakter. Coraz częściej jednak kobiety starają się sięgać po lakiery, które nie będą szkodzić płytce paznokcia, a wręcz ją pielęgnować.

Pielęgnuj kolorem

Wybierając się na ważne spotkanie, pamiętajmy o tym, że wiele z nas mówi rękoma. Przy dużej gestykulacji nasz rozmówca z pewnością zwróci uwagę na dłonie i paznokcie. A więc, jaki kolor wybrać? Jeśli wybierasz się na spotkanie oficjalne typu rozmowa kwalifikacyjna, wybierz kolory neutralne - beże, blade róże, a także odcienie nude. Jeśli natomiast wybierasz się na spotkanie ze znajomymi lub imprezę postaw na odważny manicure, np. w odcieniu klasycznej czerwieni.

Firmy coraz częściej podążają za trendami i starają się sprostać naszym wymaganiom. Dlatego powstały lakiery do paznokci z nowoczesnymi formułami, które nie niszczą płytki paznokcia, a wręcz ją pielęgnują.

Delia

Wprowadziła na rynek lakiery Bio Green Philosophy, w których jest do 80% substancji pochodzenia naturalnego np. bio octan etylu wytwarzany z buraków cukrowych i trzciny cukrowej. Dodatkowo formuły lakierów z tej serii są wegańskie i nakłada się je wygodnie dzięki szerokiemu pędzelkowi, który zawiera aż 880 włosków. Pięknym kolorem i wysokim połyskiem na paznokciu można się cieszyć od 3 do 4 dni.

MylaQ

To lakiery z zaawansowaną technologicznie formułą - oddychają, przepuszczają powietrze, a także parę wodną. Oddychające lakiery tradycyjne MylaQ nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają składników odzwierzęcych, są więc idealne dla vegan.

Art de Lautrec

Ma w ofercie lakiery oddychające Breath Easy, które przepuszczają powietrze i cząsteczki wody, pozwalają na dotlenienie płytki paznokcia pod warstwą koloru. Warta uwagi jest również linia lakierów Vegan Nail Polish, które nie są testowane na zwierzętach, a w składzie znajdziemy aż 75% składników pochodzenia naturalnego.

W naszych drogeriach czeka mnóstwo atrakcyjnych nowości w tym trendzie!

W naszych drogeriach czeka mnóstwo atrakcyjnych nowości w tym trendzie!

Może zainteresuje Cię również?:

A wszystkie trendy odkryjesz w zakładce SEZON!

Więcej informacji o trendach znajdziesz także w najnowszych wydaniach magazynu „Skarb”: