Wróć do wszystkich inspiracji

ISANA – superbohater w walce z niedoskonałościami!

ISANA – superbohater w walce z niedoskonałościami!

Wyobraźmy sobie sytuację: przed nami ważne wydarzenie, o którym rozmyślamy od dłuższego czasu i nagle… na naszej twarzy pojawia się wyprysk. Taka nieprzyjemna niespodzianka zapewne spotkała większość z nas, więc wiemy, jak uporczywa bywa walka z niedoskonałościami – zawsze pojawiają się w najmniej odpowiednich momentach, psując przy tym nasze samopoczucie. Zarówno w takich sytuacjach, jak i na co dzień warto stosować kosmetyki, które pomagają zwalczać uporczywych nieprzyjaciół w kompleksowy sposób :) 

Zwłaszcza w przypadku młodej cery najlepiej sprawdzą się produkty, które delikatnie oczyszczają i nawilżają cerę oraz takie, które nałożone punktowo rozprawiają się z niedoskonałościami. W takim razie… do dzieła!  

Z codzienną troską

Skóra, która boryka się z niedoskonałościami powinna być przede wszystkim delikatnie i skutecznie oczyszczana. Wieczorem, zwłaszcza, kiedy rano nałożyliśmy filtr przeciwsłoneczny (co jest bardzo ważne, aby na naszej skórze nie powstawały przebarwienia), powinniśmy stosować oczyszczanie dwuetapowe. Jego pierwszą częścią może być np. olejek lub masło do demakijażu, a drugą łagodny produkt, który domyje resztki makeup’u oraz pielęgnacji. Takim kosmetykiem jest łagodna pianka ISANA z aloesem i ekstraktem z ogórków, której wydajna, delikatna jak chmurka konsystencja świetnie oczyszcza skórę, jednocześnie jej nie wysuszając. Sorbitol, betaina i sok z aloesu to jej składniki, które dostarczają cerze potrzebnego nawilżenia. Ten produkt idealnie nada się także do porannego oczyszczania twarzy, które zmyje nakładane wieczorem kosmetyki i zapewni uczucie odświeżenia – to najlepsze możliwe rozpoczęcie dnia! Zobaczysz, że już po pierwszym spotkaniu pianka stanie się Twoją najlepszą przyjaciółką, która zatroszczy się o wymagającą trądzikową cerę :)

Koło ratunkowe dla skóry

W sytuacji, kiedy chcemy w szybki sposób pozbyć się niedoskonałości, warto sięgać po produkty, które zapewniają natychmiastową pomoc przy ich zwalczaniu. I wtedy wkraczają one – plasterki oczyszczające! Dzięki swojemu działaniu przeciwbakteryjnemu, które oparte jest między innymi na kwasie salicylowym, ograniczają rozmnażanie się bakterii powodujących wypryski i zaskórniki. Nałożone na kilka minut maksymalnie wykorzystują dany im czas, dogłębnie oczyszczając najbardziej problematyczne miejsca, czyli nos, brodę oraz czoło. Stosowane regularnie zapobiegają późniejszym zanieczyszczeniom skóry - to prawdziwe SOS dla cery trądzikowej!

Przykrywając niedoskonałości nieodpowiednio dobranymi kosmetykami do makijażu, możemy narobić naszej cerze szkód, które jedynie pogorszą jej stan. Dlatego też warto decydować się na kosmetyki, które posiadają formułę specjalnie dobraną dla wymagającej skóry. Takie właśnie są antybakteryjne korektory ISANA, które zawierają tlenek cynku, kwas salicylowy oraz bisabolol - składniki aktywne niwelujące uporczywe wypryski. Z tymi produktami ukryjemy zaczerwienienia oraz niedoskonałości, pozostawiając na nich matowe wykończenie. To idealne dopełnienie pielęgnacji, którą stosujemy, aby polepszyć stan naszej cery – z takim zestawem mamy solidne wsparcie w codziennej walce z trądzikiem!

 

Z marką ISANA mamy możliwość ciągłego testowania intrygujących formuł i składników! Wspólnie odkrywamy bogatą paletę inspiracji, jak dbać o piękno i higienę, tak aby… nigdy nie było nudno :)

>> Olejek arganowy w akcji!

>> Rytuał z kokosem

>> Włosowe eksperymenty