ISANA KIDS, czyli higiena i zabawa w jednym!

15.10.2022

Dziecko pochłonięte zabawą może poczuć niemałe rozczarowanie, kiedy przerwiesz mu radość słowami „czas na kąpiel”. W końcu zabawa to najważniejsza (i najfajniejsza!) część każdego dnia. Nie zawsze jednak higiena musi kojarzyć się maluchowi z nudnym obowiązkiem – przecież nawet w wannie możesz zapewnić mu pakiet pełen wrażeń! Z naszymi produktami Twój brzdąc może wyruszyć w piracki rejs, przenieść się do magicznej krainy lub zostać poszukiwaczem skarbów. Jak? Tego dowiesz się niżej :)

Zabawa w odgrywanie ról 

Zabawa w sklep, dom, udawanie lekarza czy ulubionej postaci z bajki to atrakcje, które pozwalają dziecku wcielić się w konkretną rolę i rozwijać swoją wyobraźnię. Odgrywanie scenek i wymyślanie konkretnego scenariusza pobudza jego kreatywność oraz umożliwia zdobywanie nowych umiejętności. Maluch uczestnicząc w takiej zabawie, sam próbuje zdobyć wiedzę dotyczącą danego zagadnienia i nauczyć się zachowania postaci, w którą akurat się wciela. Taka rozrywka idealnie sprawdzi się podczas codziennej higieny oraz pielęgnacji – pozwól brzdącowi odegrać rolę bohatera, którego znajdzie na opakowaniu naszych produktów! Może on stać się piratem, który żegluje na morzu w poszukiwaniu skarbów lub odkrywcą, który ma za zadanie poznać historię dinozaurów. Świetną zabawą może okazać się także odgrywanie roli małej gwiazdy wybiegu lub wróżki, która zamieni dom w magiczną krainę. Możliwości jest wiele, dzięki czemu Twój maluch może w jednej chwili stać się kim tylko zapragnie!  

Kąpiel pełna piany

Kąpiel dziecka pełna kolorów 

Oprócz różnorodnych zabaw w odgrywanie ról, możesz urozmaicić higienę swojej pociechy w inny (kolorowy i pachnący) sposób! Perełki, farbki i płyn do bąbelkowej kąpieli sprawią, że łazienka zamieni się w prawdziwy plac zabaw. W końcu nie ma chyba malucha, który nie lubi baniek, piany i pluskania w wodzie - to może być prawdziwa dziecięca wanna marzeń! Z powstałej piany można stworzyć brodę, szaloną fryzurę lub po prostu użyć jej do zdmuchiwania. Dodatkowo możesz pokazać maluszkowi, że wodą da się bawić, rysując na niej różne kształty i tworząc ciekawe historie. 

Nasze produkty nie tylko inspirują do kreatywnych zadań, ale także umilają kąpiel słodkimi, owocowymi zapachami.  Dzięki temu codzienna higiena będzie dla malucha samą przyjemnością! 

Kąpiel pełna kolorów

Rozczesywanie włosów malucha 

Istotnym elementem codziennej pielęgnacji dziecka jest również rozczesywanie włosów. Niejeden rodzic wie, że nie jest to proste zadanie, zwłaszcza, jeśli maluch ma bardzo długie włosy. Na pomoc przychodzą nasze produkty - wystarczy, że użyjesz specjalnego szamponu, a następnie spryskasz włosy sprayem, a bez problemu rozdzielisz nawet najbardziej uparte kosmyki. Pielęgnacyjne receptury tych kosmetyków nie skleją włosów i sprawią, że będą one lśniące i nawilżone. Dzięki temu możesz skupić swoją uwagę jedynie na tym, jaką fryzurę wyczarujesz tym razem!  

Rozczesywanie włosów bez łez

Więcej dla Ciebie i Twojego dziecka

Odwiedź kanał Czyściochowo na YouTube i Spotify – bajki oraz piosenki z bohaterami Czyściochowa sprawią, że szczotkowanie zębów będzie kojarzone z przyjemnością, a mycie dłoni stanie się nieodłącznym elementem wizyty w toalecie! Tutaj nauka zdrowych nawyków higienicznych łączy się z zabawą.

Odwiedzam

Dołącz do grupy Rodzice, Rossnę! na Facebooku! – to przestrzeń do rozmów, wymiany doświadczeń oraz dzielenia się wskazówkami dotyczącymi wychowania.

Dołączam

Posłuchaj podcastu Rodzice, Rossnę! lub zobacz Poradnik rodzica na YouTube – specjaliści w łatwy i przystępny sposób wyjaśniają to, co może wydawać się skomplikowane, podpowiadają rozwiązania oraz weryfikują powszechnie panujące przekonania dotyczące zdrowia, higieny i rodzicielstwa.

Słucham podcastu

Oglądam poradnik

Krok 1 z 3

Aplikacja jest dostępna dla telefonów z systemem Android od wersji 6.0 lub iOS od wersji 12.0.

Google PlayApp StoreAppGallery