Kolekcjonuj naklejki z bohaterami Czyściochowa!

W Rossnę Junior pomagamy kształtować codzienne nawyki higieniczne wśród dzieci. Nowy rok to czas postanowień i zmian, dlatego dla uczestników Rossnę! Junior przygotowaliśmy akcję, która dzieci oswaja z tematami higieny, rodzicom zaś oferuje pomoc w nauce samodzielności higienicznej. I to pomoc dwóch rodzajów.

Czyściochowy starter  dla Juniora

Na dobry początek zacznij od startera z planszą w środku i naklejkami do samodzielnego wycięcia.

Plansza może stać się tablicą motywacyjną lub tygodniowym planem czynności higienicznych – codziennika. Wybierz, które narzędzie jest Ci bliższe: nagradzanie czy kształtowanie wewnętrznej motywacji dziecka.

 

Jak korzystać ze startera?

Jeśli decydujesz się na tablicę motywacyjną, wybierasz czynności, które sprawiają dziecku trudność lub wykonuje je niedokładnie. Dziecko wycina je i przykleja na tablicy, a rodzic stawia codziennie plusiki za ich poprawne wykonanie. Za ustaloną liczbę plusików można umówić się z dzieckiem na małą nagrodę, np. naklejkę z bohaterem Czyściochowa.

 

Jeśli bardziej zależy Ci na wewnętrznej motywacji dziecka, lepszy będzie codziennik. Zasady są nieco inne: wybieramy te czynności, które  dziecko powinno szczególnie zapamiętać. Dziecko wycina czynności, a następnie wklejamy je zgodnie z kolejnością wykonywania w ciągu dnia i w odpowiednie dni tygodnia. Taka tablica to podpowiedź dla dziecka - rodzic nie musi wciąż przypominać, a dziecko czuje się bardziej odpowiedzialne i samodzielne

 

Kolekcja 22 naklejek z bohaterami Czyściochowa

Saszetkę z naklejką z bohaterem Czyściochowa odbierzesz przy zakupach produktów do higieny i pielęgnacji Twojego Juniora. W każdej saszetce znajdziesz jednego z bohaterów Czyściochowa. Uzbieraj razem ze swoim dzieckiem całą kolekcję!

Naklejki są wielokrotnego użytku można je naklejać i odklejać  na różnych powierzchniach. Co najważniejsze - nie pozostawiają śladu.

 

Jak wykorzystać naklejki w codziennej nauce dobrych nawyków higienicznych?

Mogą one stanowić formę nagrody dla dziecka, np. za codzienne mycie zębów lub „przypominajki”, którą umieścimy w różnych miejscach w domu, np. przy toalecie, na lustrze czy szafce, aby dziecko pamiętało o umyciu dłoni po skorzystaniu z toalety.

Bohaterowie Czyściochowa wprowadzają najmłodszych w świat codziennej  higieny! Razem z nimi Twoje dziecko będzie przeżywać wiele niezwykłych przygód higienicznych! Dowie się o czym należy pamiętać każdego dnia, jak prawidłowo wykonywać określone czynności, jakie produkty będą niezbędne i jak z nich prawidłowo korzystać.

Zasady akcji

1. Z akcji mogą skorzystać uczestnicy nowej części programu Rossnę!, czyli Rossnę! Junior (uczestnicy programu Rossnę! jako rodzice dzieci powyżej 3. roku życia)

2. Akcja obowiązuje przy zakupach w drogeriach stacjonarnych i zakupach realizowanych na kasach obsługowych.

3. Dokonując zakupu min. 1 produktu do higieny i pielęgnacji dla dzieci powyżej 3. roku życia w okresie 7-31 stycznia 2020 roku możesz otrzymać przy kasie Starter Rossnę! Junior za 1 grosz (do wyczerpania zapasów). Oferta jest jednorazowa.

4. Dokonując zakupu min. 1 produktu do higieny i pielęgnacji dla dzieci powyżej 3. roku życia w okresie 7 stycznia – 31 marca 2020 roku możesz otrzymać przy 1 saszetkę z naklejką z bohaterem Czyściochowa za 1 grosz (do wyczerpania zapasów). Z oferty możesz skorzystać raz dziennie.

5. Pamiętaj, aby skorzystać z akcji musisz okazać kartę Rossnę! w aplikacji mobilnej Rossmann PL.

6. Sprawdź listę produktów do higieny i pielęgnacji dla dzieci powyżej 3. roku życia, których zakup uprawnia do skorzystania z akcji

7. Szczegółowe zasady akcji są opisane w regulaminie akcji, który jest dostępny tutaj oraz na stronie https://www.rossmann.pl/regulaminy