Wróć do wszystkich inspiracji

Łap nagrody z Czyściochami

Łap nagrody z Czyściochami

Od teraz w Rossnę! Junior za zakupy produktów do higieny Juniorów otrzymasz łapkę. Łapki możesz wymieniać na nagrody z bohaterami Czyściochowa. Poznaj zasady!

W Rossnę! Junior wiemy jak ważna jest nauka higieny! Dlatego za dbanie o nią u Juniorów przygotowaliśmy zestaw nagród z higienicznymi bohaterami z Czyściochowa.

Jeśli razem z dzieckiem nie znacie jeszcze naszych bohaterów, to zapraszamy do oglądania ich na kanale Rossmann PL na YouTube. Kliknij tutaj! żeby przejść do animacji!

 

Zasady akcji:

  1. Kup produkty do higieny i pielęgnacji dla Juniorów za min. 30 zł. Listę produktów objętych promocją znajdziesz tutaj!
  2. Podczas zakupów w drogerii pokaż wirtualną kartę w aplikacji Rossmann PL, a jeśli robisz je online, to zaloguj się na maila podanego podczas rejestracji do programu Rossnę!.
  3. Każde 30 zł  wydanych na produkty higieniczne dla Juniora = 1 przybita łapka!
  4. Zbierz 6 łapek. Od  sierpnia wymienisz je na produkty z bohaterami Czyściochowa.
  5. Liczbę łapek znajdziesz w swoim profilu Rossnę! w aplikacji mobilnej Rossmann PL. Pobierz najnowszą wersję aplikacji.

Nagrody!

Od sierpnia zebrane łapki możesz wymienić na nagrody z Czyściochami. Znajdziesz wśród nich przedmioty, które ułatwią tworzenie nawyków higienicznych u Twojego Juniora.

Kosmetyczki z Czyściochami

Kosmetyczka to specjalne miejsce na kosmetyki Twojego Juniora. Dzięki niej zabierze swój niezbędnik zawsze tam, gdzie będzie potrzebny – do szkoły, na wycieczkę czy na wyjście na trening. Do wyboru wzór ze Świnką Zakatarzynką i Psem Łapsonem

 

Pojemnik na szczoteczkę i pastę

Dom dla niezbędnych produktów do zębów każdego Juniora. Dzięki pojemnikowi szczoteczka i pasta nie mają kontaktu z innymi rzeczami w plecaku. Chroni włosie szczoteczki przed zabrudzeniem, a pastę przed uszkodzeniem. Wybierz pojemnik z ulubionym Czyściochem.

Klepsydra ze Świnką Zakatarzynką

Ile powinno trwać prawidłowe mycie zębów? Jeden obrót klepsydry, czyli 3 minuty, tyle czasu wystarczy na dokładne wyszczotkowanie zębów. Klepsydra ułatwi Twojemu Juniorowi odmierzyć niezbędny czas na mycie zębów.

Kubeczek do mycia zębów

Twój Junior chętniej sięgnie po przybory do mycia zębów, kiedy będzie mu przy tym towarzyszył ulubiony bohater. Praktyczny kubeczek do łazienki dostępny jest z każdym Czyściochem.

Ręcznik do rąk

Każde dziecko potrzebuje swojego ręcznika, tak jak potrzebuje własnej szczoteczki czy gąbki. Uśmiechnięty Czyścioch na ręczniku przypomni, że po umyciu dłoni należy je wytrzeć. Do wyboru wzór ze Świnką Zakatarzynką i Psem Łapsonem.

Wieszaki na ręczniki

Od teraz ręcznik będzie zawsze w zasięgu rąk Twojego Juniora. Wygodny do mocowania, nie pozostawia śladów. Do wyboru dwa zestawy z bohaterami z Czyściochowa. W każdym znajdują się trzy haczyki.

Dozownik do mydła z Łapsonem

Łapson zna się na myciu rąk jak nikt! Dlatego od razu przypomni od czego zacząć – od mydła! Dozownik jest praktyczny i pojemny.

Więcej informacji o zasadach akcji znajdziesz w Regulaminie.

Wypróbuj