Łapy, łapy cztery łapy....

Wszyscy zwierzoholicy przebierają nogami na myśl o 4 października! Tego dnia przywitajmy naszych milusińskich ulubionym przysmakiem lub nową zabawką, ponieważ właśnie wtedy nasi czworonożni przyjaciele obchodzą swoje święto! Aby dodatkowo uczcić ten dzień, Rossmann przygotował konkurs "Pupile Rossmanna", skierowany do zwierzaków i ich właścicieli. Do zgarnięcia smakowite nagrody, z których na pewno ucieszy się każdy futrzak - zestawy przysmaków Winston!

Każdy, kto ma czworonożnego przyjaciela, wie, co to mokre powitanie i pomocna łapa podczas gorszych dni. Traktujemy ich jak członków rodzin i kochamy całym sercem. Prawda jest taka, że bez zwierząt da się żyć, ale mimo wszystko życie z nimi jest weselsze, lepsze i pełne bezwarunkowej miłości. W naszym konkursie z okazji Dnia Zwierząt zapraszamy - pochwalcie się swoimi psami i kotami, a my damy Wam (w sumie to „im” ;) za to ekstra nagrody – smakołyki od Winstona!

Co zrobić, by wziąć w nim udział? Wystarczy pomiędzy 4 a 13 października opublikować na Instagramie  zdjęcie swojego psa lub kota. Nie zapomnij oznaczyć na nim @rossmannpl i dodać hasztagu #pupilerossmanna :) Brzmi prosto? Bo tak właśnie jest! Chcemy poznać bliżej Waszych czworonogów, zobaczyć jak spędzacie wolny czas, jak wyglądają Wasze spacery czy w jakich zabawnych pozycjach śpi lub je Wasz pupil.

Konkurs trwa od 4 do 13 października. W tym czasie macie mnóstwo okazji na uwiecznienie swojego pupila i na wygraną! Każdego dnia wyłonimy dwóch laureatów - jednego psiaka i jednego kociaka. Tak, wciąż nie możemy się zdecydować, w którym teamie jesteśmy ;) Ale raczej w obu…

 

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną do 18 października 2019 roku, a pozostałe informacje znajdziecie w regulaminie >>!