Męskie zapachy idealne na prezent

25.04.2022
OFERTA MARKI Doskonale dobrany zapach dla większości mężczyzn jest bardzo ważny. Takie idealne dopasowanie daje mężczyźnie pewność, że jego styl jest kompletny i ma charakter odpowiedni do okazji. To z kolei pozwala mu skupić się na tym, co naprawdę ważne i odnaleźć się w każdej sytuacji.
Zdjęcie

Szukasz klasycznego męskiego zapachu, który sprawdzi się równie dobrze na dzień, jak i na wieczorne wyjście?

Woda toaletowa Bugatti Signature Black to miejski zapach jest idealny na każdą okazję. Przy pierwszym kontakcie z zapachem świeża nuta bergamotki i pikantny aromat czarnego pieprzu od razu otulają zmysły, roztaczając aurę egzotyki.

Po chwili ujawniają się ciepłe, delikatne niuanse drewna cedrowego i intensywnie świeże, ziołowe akordy szałwii – takie połączenie emanują zdecydowaną elegancją. Później można wyczuć bób tonka, nuty ciepłej i suchej ambry oraz słodko pobudzające ziarna kakaowca. Te ostatnie składniki kompozycji na długo zaznaczają swoją obecność na skórze.

Zdjęcie

Potrzebujesz zapachu dla mężczyzny, który jest niespokojną duszą, aktywnego sportowca? Bugatti Signature Blue to kompozycja, która zachwyci Cię swoją energetycznością.

Ta morska woda toaletowa rozpoczyna się od wodnej nuty głowy, której towarzyszą żywe, cytrusowe nuty bergamotki i grejpfruta. Wrażenie lekkości i wolności dopełnia aromat słodkiej figi. W nucie serca zielone akcenty liści fiołka łączą się z ciemną, słodką i ziemistą nutą paczuli, z którą tworzą doskonałą jedność. Bukiet podkreślono czarnym pieprzem, który idealnie jednoczy wszystkie pozostałe składniki. Zwierzęce nuty dodają zapachowi męskiego charakteru oraz głębi. Ciepły, lekko waniliowy bób tonka i słodka nuta aromatycznego szafranu łączą się z balsamiczną, mistyczną wonią kadzidła, tworząc wyrazistą nutę głębi. Te intensywne, ziołowe, ziemiste niuanse harmonizują z promienną świeżością owoców cytrusowych, podkreślonych nutą zmysłowej elegancji.

Chcesz zaskoczyć swojego mężczyznę intrygującą kompozycją zapachową?

Bugatti Signature Grey w pierwszym momencie wabi świeżością dzięki ciekawej kompozycji pikantnego różowego pieprzu i świeżej cytrusowej bergamotki, które nadają zapachowi przyjemny charakter i zniewalający urok. Po chwili ujawniają się intrygujące niuanse drzewne. Delikatna nuta skórzana łączy się ze słodko-gorzkim aromatem wetiweru, aby dodać zapachowi głębi. Wiciokrzew, żywica elemi i oud tworzą zniewalającą i pociągającą ciepłą nutę. Długotrwała nuta bazy jednoczy ziołowy, ziemisty zapach paczuli ze słodyczą kakaowca. Ambra i mech to ciepłe, ciemne elementy kompozycji, które są wyczuwalne najdłużej.

OFERTA MARKI

Produkty

Kategorie