Niespodzianka: Remington w Rossmannie!

Wiemy, że idealnie ułożone włosy, gładka skóra i przycięta broda to nieodłączny element pięknego i zadbanego wyglądu, dlatego tym razem naszą Niespodzianką dla Was są innowacyjne i profesjonalne akcesoria elektryczne Remington w okazyjnych cenach. Sprawdź, które z nich jest właśnie dla Ciebie!

Depilator Remington IPL3500

Depilator IPL3500 jest łatwym w użyciu urządzeniem, które pomoże Ci pozbyć się zbędnego owłosienia i zachować gładką skórę na dłużej. Idealny zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Działa dając jedynie 3,5 J lekkiej energii. Nie podrażnia skóry i jest łatwy w użyciu dzięki technologii Advanced Trigerless. Po dotknięciu skóry depilatorem pojawia się impuls, więc nie ma potrzeby naciskania przycisku. Pięć ustawień energii pozwala dopasować zabieg do rodzaju skóry i zapewnić komfort, a jednocześnie skuteczność.

Suszarka Remington Ionic Dry

Suszarka Ionic Dry to niezawodne urządzenie o mocy 2200 W, które pomoże Ci w szybki sposób osiągnąć wymarzoną fryzurę. Technologia jonizująca pozwoli Ci cieszyć się włosami pełnymi blasku bez efektu puszenia. Zimny nadmuch powietrza nie zniszczy ich, a 2-stopniowa regulacja prędkości pozwoli dostosować moc do własnych potrzeb. W zestawie znajduje się również dyfuzor, który uniesie Twoje włosy u nasady. Natomiast przewód o długości 1,8 m oraz uchwyt do zawieszenia zwiększy komfort użytkowania suszarki.

Maszynka do włosów Remington Pro Power Precision Steel

Zadbane i przycięte — takie właśnie będą Twoje włosy z maszynką Pro Power Precision Steel, która w jednej chwili skróci Twoje włosy do oczekiwanej długości. Regulowanie grzebienia SlideSelect z automatyczną blokadą oraz ostrza ustawione pod kątem 42 stopni, zwiększają jakość przycinana. Urządzenie działa w trybie bezprzewodowym aż przez 40 minut, więc możesz bez pośpiechu dopracować fryzurę. Dzięki wskaźnikowi ładowania LED będziesz wiedział, w którym momencie maszynka jest gotowa do pracy.

Prostownica Remington Pearl S9500

Wygodne i szybkie stylizowanie włosów? Postaw na nowoczesną technologię wykorzystaną w prostownicy Pearl S9500. Dzięki powłoce Advanced Ceramic Ultimate z prawdziwymi perłami Twoje włosy będą jeszcze gładsze. Cyfrowy wyświetlacz LCD z regulacją od 150°C do 235°C pozwala mieć pod kontrolą stopień nagrzania. To urządzenie idealne dla kobiet żyjących w pośpiechu, ponieważ nagrzewa się w 10 sekund. Dłuższe, wąskie i ruchome płytki 110 mm zwiększają jakoś stylizacji, a blokada ustawionej temperatury zabezpiecza przed jej przypadkowym przestawieniem.