Kolekcjonuj naklejki z bohaterami Czyściochowa!

W Rossnę Junior pomagamy kształtować codzienne nawyki higieniczne wśród dzieci. Dlatego dla uczestników Rossnę! Junior przygotowaliśmy akcję, która oswaja dzieci z tematami higieny, a rodzicom oferuje pomoc w nauce samodzielności higienicznej.

Niespodzianka przy każdych zakupach

Przygotowaliśmy niespodziankę do każdych zakupów z produktami higienicznymi dla Juniora – saszetkę z naklejkę. W każdej saszetce znajdziesz jednego z bohaterów Czyściochowa, a wzorów naklejek do uzbierania jest aż 22. Zbierz wraz z dzieckiem całą kolekcję! Naklejki są dostępne tylko do końca marca!

Naklejki są wielokrotnego użytku można je naklejać i odklejać  na różnych powierzchniach. Co najważniejsze - nie pozostawiają śladu.

Jak wykorzystać naklejki w codziennej nauce dobrych nawyków higienicznych?

Mogą one stanowić formę nagrody dla dziecka, np. za codzienne mycie zębów lub „przypominajki”, którą umieścimy w różnych miejscach w domu, np. przy toalecie, na lustrze czy szafce, aby dziecko pamiętało o umyciu dłoni po skorzystaniu z toalety.

Bohaterowie Czyściochowa wprowadzają najmłodszych w świat codziennej  higieny! Razem z nimi Twoje dziecko będzie przeżywać wiele niezwykłych przygód higienicznych! Dowie się o czym należy pamiętać każdego dnia, jak prawidłowo wykonywać określone czynności, jakie produkty będą niezbędne i jak z nich prawidłowo korzystać.

Zasady akcji

1. Z akcji mogą skorzystać uczestnicy nowej części programu Rossnę!, czyli Rossnę! Junior (uczestnicy programu Rossnę! jako rodzice dzieci powyżej 3. roku życia)

2. Akcja obowiązuje przy zakupach w drogeriach stacjonarnych i zakupach realizowanych na kasach obsługowych.

3. Dokonując zakupu min. 1 produktu do higieny i pielęgnacji dla dzieci powyżej 3. roku życia do 31 marca 2020 roku możesz otrzymasz saszetkę z  jedną naklejką z bohaterem Czyściochowa za 1 grosz (do wyczerpania zapasów). Z oferty możesz skorzystać raz dziennie.

4. Pamiętaj, aby skorzystać z akcji musisz okazać kartę Rossnę! w aplikacji mobilnej Rossmann PL.

5. Sprawdź listę produktów do higieny i pielęgnacji dla dzieci powyżej 3. roku życia, których zakup uprawnia do skorzystania z akcji

6. Szczegółowe zasady akcji są opisane w regulaminie akcji, który jest dostępny tutaj oraz na stronie https://www.rossmann.pl/regulaminy