Nowy rok szkolny, nowy tornister... Czas na zmiany!

24.01.2006

Wrzesień idzie, nie ma na to rady: czas skompletować wyprawkę, zaopatrzyć się w piórnik i wszelakie przybory szkolne! No i wybrać nowy tornister...

Dlaczego warto sięgać po nasze tornistry?

Równomierne rozłożenie ciężaru chroni delikatny kręgosłup dziecka. Elementy odblaskowe zapewniają bezpieczeństwo na drodze. Tornister wykonany z nieprzemakalnego materiału, ma szerokie, miękkie i regulowane szelki wyściełane gąbką, wzmocniony spód, rączkę do przenoszenia oraz uchwyt, pozwalający na zawieszenie go przy ławce. Łatwo go otwierać i zamykać (nawet małe rączki nie będą miały z tym kłopotu). Pełne wyposażenie potrzebne na lekcję już skompletowane, jest w środku. Plecaki szkolne warto wybierać z rozwagą, aby dbały o wygodę i postawę ucznia. Dla niego ważne oczywiście będzie też to, jak ten tornister będzie wyglądał: motywy piłkarskie? Ulubiona postać z kreskówki? Do wyboru, do koloru: 

 

Tornister szkolny wybrany? Teraz czas na strój. Od 10 sierpnia znajdziesz w Rossmannie superstroje na WF, na lekcję, na przerwę. I na każdą inną szkolną okazję.

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie