On the go – no to w drogę!

02.08.2020
Na pewno nie raz zdarzyło Ci się sięgnąć po coś „na drogę” podczas zakupów, prawda? Drobna przekąska, słodki wafelek czy napój energetyczny to niejednokrotnie impulsowy wybór i chwilowa dawka energii. A gdyby tak połączyć jedno z drugim w nieco zdrowszą wersję?

Witaminy w płynie

Shoty zwykle kojarzą się z czymś małym, mocnym, o działaniu niemal natychmiastowym i do wypicia „na raz”. Dokładnie w taki sposób funkcjonują nowe, mocno skoncentrowane porcje energii o naturalnych składach, zamknięte w niewielkich buteleczkach. Detox, odporność, regeneracja, a nawet zdrowy sen – to tylko niektóre z działań ukierunkowanych na potrzeby organizmu. Możesz wybrać dokładnie taki, jakiego akurat Ci potrzeba! :)

Zdjęcie

Produkty

Produkty

Kompaktowa etnobotanika

Etnobotanika łączy ze sobą wiedzę o roślinach z ich oddziaływaniem na człowieka. Dawniej, w trosce o zdrowie i urodę zbierano zioła, by móc później przygotować z nich odżywczy napar. Obecnie, „roślinne mieszanki” są dostępne na wyciągnięcie ręki. To taki powrót do korzeni w nowoczesnej formie. Dorzucając dobrze znane nam superfoods, jak jagody acai, czarną porzeczkę czy korzeń imbiru, zyskujemy niezwykle funkcjonalne połączenia wspierające nasz organizm od środka! :)

Shoty witaminowe mają jeszcze jedną zaletę. Ich niewielki rozmiar sprawia, że można zabrać je ze sobą niemal wszędzie – zmieszczą się do plecaka, torebki, a nawet kieszeni. Gotowe, by sięgnąć po nie, kiedy tylko masz na to ochotę!

Energia na drogę

Jeśli jednak jesteś fanem kofeiny, a pojęcie „energia” jest dla Ciebie równoznaczne z kawą, sięgnij po flagowe espresso - skoncentrowana dawka pobudzenia gwarantowana.
Wolisz nieco łagodniejszą formę z dodatkiem mleka? Proszę bardzo! :) Z pomocą przychodzi dobrze znane frappuccino. Idealne na lato, przyrządzone jak w najlepszej kawiarni – orzeźwia i wprawia w dobry nastrój. Świetne rozwiązanie dla zabieganych – bez konieczności oczekiwania na przyrządzenie ulubionego napoju :)

 

Zdjęcie

Produkty

Produkty

A Ty, na którą porcję energii się skusisz? :)

W naszych drogeriach czeka mnóstwo atrakcyjnych nowości w tym trendzie!

Może zainteresuje Cię również?:

A wszystkie trendy odkryjesz w zakładce SEZON!

Więcej informacji o trendach znajdziesz także w najnowszych wydaniach magazynu „Skarb”:

    Kategorie