Otulające mgiełki na jesień i zimę

30.10.2020
Wszystkie lubimy otaczać się pięknymi zapachami! Ostatnio prawdziwym hitem są mgiełki zapachowe. Otulamy nimi ciało i włosy. Mają delikatne aromaty, dlatego możemy używać ich tyle razy w ciągu dnia, ile chcemy :) Ulubione zapachy możemy ze sobą łączyć, tworząc unikatowe kompozycje. Choć mgiełki kojarzą nam się z latem, to dziś coraz więcej producentów proponuje wersje odpowiednie na chłodne miesiące.

Lubimy ładnie pachnieć, a także błyszczeć! Dlatego zimą sięgamy po rozświetlające mgiełki zapachowe! Otulamy ciało lekkimi aromatami i delikatnymi drobinkami, które zostawiają na skórze efekt glow! Lekkie rozświetlenie idealnie prezentuje się na ciele w sylwestrową noc oraz podczas karnawałowej imprezy! W sezonie zimowym sięgamy po kwiatowo – owocowe aromaty z delikatną nutą słodyczy. Zapachy te są słodkie oraz pełne pasji. Dodają energii i optymizmu. Uwodzą swoimi wyjątkowymi kompozycjami zapachowymi, które rozpieszczają zmysły. Każda z nas znajdzie odpowiednią dla siebie mgiełkę zapachową, która dodatkowo rozświetli ciało subtelnymi drobinkami. Ważny jest błysk i zapach!

Produkty

Jesienią i zimą sięgamy po zapachy cieplejsze i cięższe, czyli kwiatowo – owocowe , często ze szczyptą orientalnej nuty. Są inspirowane naturą i mają wyjątkowe kompozycje zapachowe. Wśród nich znajdziemy takie, które relaksują, są delikatne, o słodkim zapachu jesieni, ale także bardziej ogniste, szykowne, kuszące. Pojawiły się  również mieszanki o aromatach pełnych energii i optymizmu.

Mgiełki są w pięknych buteleczkach, świetnie wyglądają na Instagramie! Wszystkie rozpieszczają zmysły, kuszą swoim zapachem i opakowaniem. Każda z nas znajdzie odpowiednią dla siebie, aby otulić się nią na chłodniejsze dni.

Produkty

W naszych drogeriach czeka 3 000 nowości! Poznaj wszystkie i znajdź coś dla siebie! 

Może zainteresuje Cię również?:

A wszystkie trendy odkryjesz w zakładce SEZON!

Więcej informacji o trendach znajdziesz także w najnowszym wydaniu magazynu „Skarb” :)