Pielęgnacja włosów odwodnionych z Elseve Hyaluron Plump

15.05.2022
Oferta marki Niezależnie od tego, jak często myjesz swoje włosy, te ciągle sprawiają wrażenie matowych, szorstkich i pozbawionych elastyczności? Przesuszenie pasm to symptom, którego nie należy lekceważyć. To wyraźny sygnał, że Twoje kosmyki są odwodnione, zniszczone i potrzebują odpowiedniej dawki nawilżenia. W jaki sposób go im dostarczyć? Oczywiście podstawą będzie właściwa i zbalansowana pielęgnacja oraz wyselekcjonowane składniki aktywne. Jak skutecznie pielęgnować włosy odwodnione, by na nowo stały się miękkie i sprężyste? Poznaj nową gamę kosmetyków Elseve Hyaluron Plump od L’Oréal Paris.

Jak poznać, że moje włosy są odwodnione?

Zastanawiasz się, w jaki sposób rozpoznać czy Twoje włosy są odwodnione? Istnieje kilka cech, które są charakterystyczne w przypadku tego typu włosów. Włosy, którym brakuje nawilżenia, są pozbawione objętości, sprężystości, a także mało elastyczne. Z czasem mogą stawać się szorstkie i zacząć się puszyć, co znacznie utrudnia dalszą pielęgnację i utrzymanie ich w ryzach. 

Włosy suche a odwodnione – jak je rozpoznać?

Włosy suche, włosy odwodnione – te dwa pojęcia bardzo często są używane zamiennie. Niestety, jest to mylące i może wprowadzać w błąd. Odwodnienie włosów to sygnał, że naszym pasmom brakuje konkretnych składników. Suchość włosów z kolei może być stałą cechą pasm. Bardzo często jest jednak efektem znacznego uszkodzenia włosów, na przykład w wyniku działania wysokiej temperatury, czy nieodpowiedzialnej stylizacji. Włosy suche są pozbawione naturalnych olejków i warstwy ochronnej, przez co wymagają intensywnej kuracji odżywczej. W przypadku włosów odwodnionych najważniejsze jest przywrócenie im nawilżenia. Właśnie w tym mogą pomóc kosmetyki z gamy Elseve Hyaluron Plump.

Elseve Hyaluron Plump i 72-godzinne nawilżenie włosów

Nawet po zastosowaniu kosmetyków określanych jako nawilżające odnosisz wrażenie, że Twoje pasma są słabo nawilżone i nie zatrzymują wilgoci? Powodem może być nieodpowiedni dobór substancji aktywnych, które zostały w nich zawarte. Jakie składniki odpowiadają za zatrzymanie wilgoci i intensywne nawilżenie, także w przypadku włosów? To przede wszystkim kwas hialuronowy. Silnie nawilża i wypełnia wymagające, odwodnione pasma sprawiając, że te odzyskują miękkość, połysk i elastyczność. Teraz kwas hialuronowy znajdziesz w nowej gamie kosmetyków L’Oréal Paris dla włosów odwodnionych, Elseve Hyaluron Plump.

Elseve Hyaluron Plump to pierwsza gama marki dotycząca pielęgnacji włosów, która została wzbogacona o kwas hialuronowy. Bez obaw – formuła kosmetyków jest lekka i jednocześnie skuteczna, dzięki czemu nie obciąży Twoich włosów. Co więcej, ta innowacyjna formuła otula włókna włosów, dzięki czemu nadaje im miękkość, jednocześnie wypełniając je nawilżeniem i pogrubiając je. Wszystkie kosmetyki z gamy Elseve Hyaluron Plump zostały nasycone pięknym zapachem opartym na nucie owocowej oraz kwiatowej z delikatnym dodatkiem wanilii. Takie połączenie sprawia, że Twoje włosy są nie tylko odpowiednio nawilżone, ale i pięknie pachną na długo, bo zapach utrzymuje się aż do 72 godzin.*

Zdjęcie

Elseve Hyaluron Plump i pielęgnacja włosów krok po kroku

Regularne stosowanie całej gamy Elseve Hyaluron Plump, w skład której wchodzi szampon, odżywka, maska i serum, przyniesie zadowalające korzyści każdemu typowi włosów. Rutynę pielęgnacyjną rozpocznij od umycia pasm Szamponem Wypełniającym Nawilżeniem. Jego kremowa formuła świetnie sprawdzi się do codziennego mycia. Szampon oczyszcza skórę głowy, jednocześnie otulając łuski włosów i wypełniając je nawilżeniem.

Po umyciu włosów szamponem, nie zapomnij o odżywce, by wzmocnić efekt nawilżenia. Odżywka Nawilżająco-Scalająca podobnie jak szampon, świetnie sprawdzi się do codziennego stosowania. Jej aksamitna formuła ułatwi rozczesywanie pasm. Stosowana razem z szamponem, dłużej utrzymuje nawilżenie we włosach, dodaje blasku i sprężystości nie obciążając ich.

Gdy Twoje pasma potrzebują dodatkowego „zastrzyku” nawilżenia, sięgnij po Maskę Nawilżającą. Najlepsze efekty uzyskasz, stosując ją 1-2 razy w tygodniu. Intensywnie nawilża włosy a lekka formuła nie obciąża włosów.

W jaki sposób jeszcze bardziej wzmocnić efekt nawilżenia przy pomocy Elseve Hyaluron Plump? Sięgnij po Serum Nawilżająco-Wypełniające. To wielofunkcyjny produkt w spray'u, który może być stosowany codziennie, zarówno na suche, jak i wilgotne włosy. Efekty? Serum wzbogacone o 2% Hialuronowy Kompleks Pielęgnacyjny to doskonałe uzupełnienie nawilżenia włosów. Zwiększa ich średnicę nawet o 9%, pozostawiając Twoje pasma nawet 10 razy bardziej nawilżone.*                         

* Testy instrumentalne.

Oferta marki

Produkty

Kategorie