Wróć do wszystkich inspiracji

Pomaganie jest słodkie!

Pomaganie jest słodkie!

Masz już kartkę z walentynkowymi życzeniami, ale przydałoby się jeszcze coś słodkiego? Zajrzyj do nas po kolorowe lizaki. Cały dochód z ich sprzedaży wspomoże podopiecznych Szlachetnej Paczki!

Lizaki, podobnie jak przed rokiem, wykonała dla nas Manufaktura Cukierków. Jeden lizak kosztuje 5 zł. Kolorowe słodkości m.in. w kształcie serca, z motywem czerwono-białej lub tęczowej spirali nie tylko pięknie prezentują się w duecie z walentynkowym prezentem, ale również pomagają mniej zamożnym rodzinom! W jaki sposób? Cały dochód z ich sprzedaży przekażemy na projekt społeczny – Szlachetna Paczka.

Lizaki z Manufaktury Cukierków są wytwarzane w 100% ręcznie. Dodatkowo są bezpieczne dla alergików i osób uczulonych na laktozę. Nie zawierają glutenu, są bez konserwantów, a ich barwa uzyskiwana jest dzięki naturalnym składnikom. Jedynie posypka, która występuje tylko w różowych i bezbarwnych lizakach, może zawierać olej z orzeszków ziemnych.

Ty także możesz pomóc. Wystarczy, że przyjdziesz do Rossmanna i kupisz lizaki przygotowane przez Manufakturę Cukierków. Dla ciekawych, w jaki sposób powstają te słodkości, przygotowaliśmy film z ich produkcji.

Wypróbuj


Pobierz aplikację i korzystaj z wyjątkowych rabatów na zakupy.