Wróć do wszystkich inspiracji

Pomaganie jest słodkie! Kup lizaka i podziel się miłością

Pomaganie jest słodkie! 
Kup lizaka i podziel się miłością

Masz już kartkę z walentynkowymi życzeniami, ale przydałoby się jeszcze coś słodkiego? Zajrzyj do nas po kolorowe lizaki. Cały dochód z ich sprzedaży wspomoże podopiecznych Szlachetnej Paczki!

Lizaki wykonała dla nas Manufaktura Cukierków. Jeden lizak kosztuje 5 zł. Kolorowe słodkości nie tylko pięknie prezentują się w duecie z walentynkowym prezentem, ale również pomagają mniej zamożnym rodzinom! W jaki sposób? Cały dochód z ich sprzedaży przekażemy na projekt społeczny – Szlachetna Paczka.

Lizaki z Manufaktury Cukierków są wytwarzane w 100% ręcznie. Dodatkowo są bezpieczne dla alergików i osób uczulonych na laktozę. Nie zawierają glutenu, są bez konserwantów, a ich barwa uzyskiwana jest dzięki naturalnym składnikom. Jedynie posypka, która występuje tylko w różowych i bezbarwnych lizakach, może zawierać olej z orzeszków ziemnych.

Szlachetna Paczka działa przez cały rok, by wspierać tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Tylko w ubiegłorocznej edycji programu pomoc dotarła do ponad 17 tys. rodzin w potrzebie, a jej równowartość sięgnęła ponad 68 mln zł. Wciąż możesz pomóc – m.in. dołączając do akcji #PodzielSieMiłością.

Kup lizaka w najbliższym Rossmannie, podziel się miłością i wesprzyj Szlachetną Paczkę.