Lizaki wykonała dla nas Manufaktura Cukierków. Jeden lizak kosztuje 5 zł. Kolorowe słodkości nie tylko pięknie prezentują się w duecie z walentynkowym prezentem, ale również pomagają mniej zamożnym rodzinom! W jaki sposób? Cały dochód z ich sprzedaży przekażemy na projekt społeczny – Szlachetna Paczka.

Lizaki z Manufaktury Cukierków są wytwarzane w 100% ręcznie. Dodatkowo są bezpieczne dla alergików i osób uczulonych na laktozę. Nie zawierają glutenu, są bez konserwantów, a ich barwa uzyskiwana jest dzięki naturalnym składnikom. Jedynie posypka, która występuje tylko w różowych i bezbarwnych lizakach, może zawierać olej z orzeszków ziemnych.

Szlachetna Paczka działa przez cały rok, by wspierać tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Tylko w ubiegłorocznej edycji programu pomoc dotarła do 15 482 rodzin. Dzięki darczyńcom i wolontariuszom w domach potrzebujących rodzin, w których królowały niepokój, pustka i poczucie opuszczenia – zagościły spokój, nadzieja i uśmiech. 

Wciąż możesz pomóc – kup lizak w najbliższym Rossmannie, podziel się miłością i wesprzyj Szlachetną Paczkę.

Kupując lizaki, pamiętaj o zeskanowaniu aplikacji, by wesprzeć akcję Pomagamy jak umiemy i pomóc kobietom w trudnych sytuacjach życiowych. :)