Wróć do wszystkich inspiracji

Poznaj siłę antyoksydantów w nowym Midnight Serum od L’Oréal Paris!

Poznaj siłę antyoksydantów w nowym Midnight Serum od L’Oréal Paris!

OFERTA MARKI
W dzisiejszych czasach tempo życia nieustannie wzrasta, a nasza skóra w ciągu dnia narażona jest na działanie rozmaitych szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV, zanieczyszczenia powietrza, dym papierosowy czy stres, które negatywnie wpływają na jej kondycję. Właśnie z tego powodu główne procesy regeneracji skóry zachodzą nocą podczas snu. Poznaj nowe Age Perfect Cell Renew Midnight Serum, które wspiera ochronę skóry i wspomaga jej regenerację, abyś rano mogła obudzić się z widocznie młodziej wyglądającą skórą.

ANTYOKSYDANTY – TWÓJ SEKRET W WALCE Z OZNAKAMI STARZENIA SIĘ SKÓRY

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, skąd pochodzi popularne stwierdzenie „beauty sleep” i dlaczego noc jest tak istotna dla pielęgnacji skóry? Podczas snu, komórki macierzyste – najcenniejsze z komórek w organizmie ludzkim – mogą w pełni uaktywnić swój potencjał naprawczy, dzieląc się i produkując nowe komórki. Skóra przechodzi wówczas w stan intensywnej odnowy. W wyniku inspiracji działaniem komórek macierzystych, laboratoria L’Oréal Paris opracowały kompleks antyoksydantów łączący neohesperydynę, otrzymywaną z wyciągu z gorzkiej pomarańczy, oraz witaminę E. W ciągu dnia pomaga on chronić skórę przed wolnymi rodnikami, zaś w ciągu nocy wspiera ochronę komórek macierzystych podczas ich podziału, wspomagając procesy regeneracyjne skóry.

Dr Ivana Stanković, dermatolog, ekspert marki L’Oréal Paris, wyjaśnia:

„Antyoksydanty są niezwykle istotne w profilaktyce przeciwstarzeniowej – potrzebne każdej skórze niezależnie od wieku. Ich główna rola to neutralizacja efektów działania wolnych rodników, które powstają pod wpływem promieniowania UV, zanieczyszczeń powietrza, dymu papierosowego czy niewłaściwej pielęgnacji i odpowiadają za przedwczesne starzenie się skóry”.

POZNAJ SERUM NOWEJ GENERACJI

Wzbogacone o przełomowy kompleks antyoksydantów, Age Perfect Cell Renew Midnight Serum na nowo definiuje podejście do pielęgnacji anti-age. Pomaga zwalczać spowolnione procesy regeneracji skóry, odkrywając miliony nowych komórek. W efekcie jakość skóry widocznie się poprawia, zmarszczki ulegają redukcji, a skóra staje się jędrniejsza, wyraźnie gładsza, bardziej promienna i młodziej wyglądająca. 96% kobiet zauważa widoczną poprawę wyglądu swojej skóry!* Skuteczność serum została zweryfikowana z dermatologami, a jego formuła jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej. Przekonaj się sama!

*Test konsumencki, 106 kobiet, 4 tygodnie.

TWÓJ CODZIENNY RYTUAŁ REGENERUJĄCY

Serum stanowi pierwszy krok w pielęgnacji skóry twarzy, która po właściwym oczyszczeniu przygotowana jest na przyjęcie składników aktywnych. Midnight Serum możesz stosować codziennie zarówno rano, jak i wieczorem, nakładając 3-4 krople produktu na skórę twarzy i szyi. Następnie, zadbaj w swojej rutynie o okolicę oka wraz z rozświetlającym kremem pod oczy Age Perfect Cell Renew, który nawilży, zrewitalizuje, zniweluje cienie i nada skórze wokół oczu promienny wygląd. Dopełnieniem pielęgnacji będzie krem z tej samej gamy dopasowany do pory dnia. Rano zastosuj rewitalizujący krem na dzień z SPF30, aby przywrócić skórze młodszy wygląd i chronić ją przed promieniowaniem UV. Wieczorem sięgnij natomiast po regenerujący krem na noc, aby jeszcze mocniej odżywić skórę po całym dniu ekspozycji na działanie czynników środowiskowych, zregenerować ją, wygładzić i ujędrnić.

Ponieważ jesteś tego warta!