Poznaj zapachy od Jennifer Lopez

13.05.2021

Materiał marki „Składamy obietnice samym sobie i innym. Składamy je na zawsze” Jennifer Lopez Zapach Jennifer Lopez Promise ma być kwintesencją tego, kim jest dzisiaj Jennifer. To jakby esencja tej charyzmatycznej kobiety o wielu twarzach. Jennifer gorąco zachęca nas do składania obietnic samym sobie, abyśmy stawały się lepszą wersją siebie każdego dnia – nie zważając na przeszkody, jakie napotkamy na swej drodze.

Zdjęcie

Jaką obietnicę składasz sobie Ty?

Najnowszy zapach, który proponuje nam Jennifer Lopez to kwiatowo-drzewna woda perfumowana. Kompozycja Promise otwiera się świeżymi, urzekającymi nutami włoskiej tangerynki, soczystych różowych jagód i gruszki nashi. Nuty serca rozwijają się niespiesznie, aby odkryć przed nami delikatny kwiatowy bukiet, na który składają się kłącze irysa, jaśmin wielkolistny i zroszony wiciokrzew. Kompozycję wieńczy intensywna nuta głębi, w której nuty drzewne pięknie przenika skrystalizowana ambra.

Jennifer przekonuje nas, że warto nie poddawać się i dotrzymywać danych sobie obietnic. Ona sama musiała na swojej życiowej drodze pokonać wiele trudności, aby być tym, kim jest teraz - jedną z najbardziej wpływowych celebrytek na świecie. Po ponad dwudziestoletniej karierze, w mediach społecznościowych obserwuje ją obecnie ponad 196 milionów fanów. Jennifer jest spełnioną mamą, aktorką, artystką estradową, ikoną mody i bizneswoman. Z roku na rok osiąga sukcesy i zachowuje status prawdziwej gwiazdy.

Upływ czasu jakby nie dotyczył Jennifer, która niezmiennie swoimi kolejnymi projektami udowadnia, że jest w znakomitej formie. W ostatnich latach wylansowała nowe hity, wystąpiła w serialu kryminalnym Uwikłana oraz w programie World of Dance – przełomowym show własnego pomysłu. Ponadto magazyn TIME przyznał jej tytuł jednej ze 100 najbardziej wpływowych osób na świecie.

Pasmo jej sukcesów trwa nieprzerwanie, i to nie tylko na płaszczyźnie muzycznej. Jennifer równolegle rozwija z powodzeniem swoją karierę aktorską. Obecnie dwa filmy z jej udziałem w rolach głównych czekają na swoją premierę: Marry Me oraz Shotgun Wedding.

Zdjęcie

Kreacje gwiazdy potrafią być równie głośne jak jej filmy – tak było chociażby z odważną sukienką Versace w tropikalne wzory, którą Jennifer założyła na rozdanie nagród Grammy w 2000 roku. To tylko jedna z wielu wyjątkowych kreacji Jennifer, która przeszła do historii. Za „nosa do mody” artystka została doceniona przez Council of Fashion Designers of America (Rady Stowarzyszenia Amerykańskich Projektantów Mody), który wyróżnił ją prestiżową nagrodą za wkład w dziedzinę mody.

Oby zapach Promise zainspirował nas do realizacji równie ambitnych planów! Zacznijmy od złożenia sobie obietnicy – to pierwszy krok na drodze do stawania się lepszą każdego dnia.

Materiał marki

Produkty

Kategorie