Wróć do wszystkich inspiracji

NOWA ODSŁONA ROSSNĘ! – ROSSNĘ JUNIOR

NOWA ODSŁONA ROSSNĘ! – ROSSNĘ JUNIOR

Program Rossnę! poszedł do przedszkola i do szkoły. Czas na naukę prawidłowej higieny i pielęgnacji ciała!

Kiedy Twój maluch wyrasta z Rossnę! i staje się juniorem...

Rossnę! to program, który towarzyszy przyszłym mamom i rodzicom już od 7 lat. Wspiera ich we wzrastaniu dzieci przygotowując szeroką ofertę produktów do higieny i pielęgnacji oraz liczne rabaty, specjalne promocje i porady.

Pierwsze maluchy, które rosły razem z Rossnę! poszły już do przedszkola czy szkoły i mimo, że wciąż są dziećmi potrzebują już nieco innych produktów. Z myślą o higienie i pielęgnacji dzieci powyżej 3. roku życia startuje nowa część programu Rossnę! – Rossnę! Junior.

Okres przedszkolny i wczesnoszkolny, to dobry czas na przyswajanie nawyków higienicznych, które będą towarzyszyły dziecku w kolejnych latach życia. Rossnę! Junior powstał także po to, by nauka samodzielnej higieny przez dziecko stała się wspaniałą i przyjemną przygodą dla całej rodziny.

Co czeka na rodziców i juniorów w programie?

Po pierwsze produkty.

Już dziś na półkach Rossmann w całej Polsce znajdziecie szeroki wybór produktów do higieny i pielęgnacji przeznaczonych dla dzieci od 3 do 10 roku życia.

Po drugie edukacja!

Wiemy, że najskuteczniejsza jest nauka przez zabawę, dlatego w świat mycia, kąpieli i innych czynności higienicznych wprowadzą najmłodszych przezabawni bohaterowie Czyściochowa. Kilku uroczych postaci nie tylko rozbawi swoimi przygodami, ale też podpowie, jak stać się mistrzem samodzielności i czystości.

Rodzice mogą liczyć na praktyczne wskazówki i sposoby, jak uczyć pociechy samodzielnej higieny. Rozwiązania i proste metody sprawdzone przez innych rodziców oraz rekomendowane przez specjalistów.

 

Jak dołączyć do Rossnę! Junior?

Dołączyć do programu Rossnę! możesz w aplikacji mobilnej Rossmann PL.

Jeśli jesteś już uczestnikiem programu Rossnę!, jako rodzic Malucha (dziecko do ukończenia 3 roku życia), ale posiadasz także starsze dziecko, wystarczy, że w profilu dodasz dane dziecka. Oferty dedykowane dla  Rossnę! Junior są przypisywane automatycznie na podstawie wieku dziecka.

Jeśli jeszcze nie jesteś uczestnikiem programu Rossnę!, pobierz aplikację, załóż konto lub zaloguj się jeśli masz konto na rossmann.pl. Następnie dołącz do programu Rossnę! wypełniając formularz i wpisując wiek swojego dziecka lub dzieci.

Pamiętaj! Aby dołączyć do Rossnę! z dzieckiem powyżej 3. roku życia lub dodać dane dziecka powyżej 3. roku życia do programu,  konieczne jest pobranie aktualizacji aplikacji mobilnej Rossmann PL.

Wypróbuj