Wróć do wszystkich inspiracji

Słońce zamknięte w tubce, czyli czas na zdrową opaleniznę

Słońce zamknięte w tubce, czyli czas na zdrową opaleniznę

Nadchodzi lato, a wraz z nim pojawi się cudownie ciepłe słońce, na które niecierpliwie czekamy. Mimo tego oczekiwania nasza świadomość dotycząca ekspozycji na słońce zdecydowanie się zwiększyła i coraz bardziej zdajemy sobie sprawę, że opalanie szkodzi naszej skórze i zdrowiu. Jak uzyskać brązową opaleniznę bez narażania skóry na szkodliwe działanie promieni słonecznych?

Lista wad opalania jest długa. Ich świadomość nie przeszkadza modzie na piękną brązową opaleniznę, która wciąż jest pożądana. Jednak da się ją uzyskać bez narażania ciała na szkodliwe promienie słoneczne. Jak? Odpowiedzią na to są balsamy brązujące, które sprawiają, że nasza skóra przybiera brązowy kolor i wygląda na zdrowo muśniętą słońcem.

Słońce w tubce

Jeśli nigdy nie stosowałaś samoopalaczy, zacznij od produktów brązujących, które są świetnym wyborem dla początkujących. Ich działanie jest delikatniejsze, przez co trudniej tutaj o tak zwane smugi i brązowe plamy. Oczywiście balsamy brązujące to tylko jedna z formuł, z jakich można skorzystać. Producenci oferują różne produkty - jakie? Pianki, mgiełki, masła, spraye, no i wspomniane już balsamy. Wybór jest ogromny, jednak co będzie odpowiednie dla Ciebie? To pytanie zapewne nasunie się jako pierwsze, gdy staniesz przed półką w drogerii. Odpowiedź jest oczywiście... nieoczywista ;) Testuj i za pomocą metody prób i błędów znajdź produkt, który akurat Tobie odpowiada najbardziej! Pianka rozprowadzi się szybciej niż balsam, masło pozostawi tłusty ślad, a mgiełka delikatnie otuli skórę - którą opcję wybierasz?

Brąz i glow - duet idealny!

Wiesz już, jak aplikować i jakie formuły brązujące możesz stosować. Idealna opalenizna gotowa. Tym delikatnym brązem z pewnością przyciągniesz mnóstwo spojrzeń. Jednak jeśli to dla Ciebie mało, możesz śmiało dodać sobie dodatkowo blasku! Jak? Wystarczy złota mgiełka rozświetlająca lub rozświetlacz do ciała. Piękny brąz i złoty glow bardzo się ze sobą lubią i na Twojej skórze stworzą duet idealny, który doda Ci nie tylko pięknego wyglądu, ale również pewności siebie.

Jak widzisz, piękna opalenizna bez ekspozycji na słońce jest możliwa i niezwykle łatwa do osiągnięcia. W te wakacje śmiało możesz pożegnać bladą skórę i powitać egzotyczny brąz!