Tampony o.b.® – w trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo

06.12.2022

Oferta marki Każda z nas zasługuje na komfort i ochronę bez kompromisów. I choć nie zawsze w trakcie okresu czujemy chęć na ekstremalne przeżycia, to z pewnością potrzebujemy czegoś, co zapewni nam komfort i niezawodność, zarówno w ciągu dnia, jak i podczas snu.

Marka o.b.®, stworzona przez kobietę ginekolog, od ponad 70 lat zapewnia komfort i bezpieczeństwo swoim użytkowniczkom. Wynalazczyni tamponów o.b.®, Dr Judith Esser, marzyła by niezależnie od dnia cyklu móc oddawać się swojej pasji, czyli pływaniu. To dzięki niej możemy w pełni być sobą i w nieskrępowany sposób wyrażać siebie, także w trakcie okresu.

Marka o.b.® konsekwentnie ulepsza swoje produkty, tak by sprostać oczekiwaniom kobiet. Z tego właśnie względu tampony o.b.® mają czysty skład: wolny od perfum, niekorzystnych substancji* i chloru. W trosce o środowisko samo wnętrze tamponu jest w 100% pochodzenia roślinnego, a opakowania jednostkowe produkowane są przy wykorzystaniu w 100% energii odnawialnej.

*zgodnie z OEKO-TEX STANDARD 100

To co niewątpliwie wyróżnia tampony o.b.® to zaawansowane technologie. Każda z linii produktowej marki gwarantuje unikatowe rozwiązania.

Linia o.b.® Procomfort™ posiada technologię DynamiFit™, dzięki której tampon dopasowuje się do ruchów kobiecego ciała a splecione rowki kierują krew menstruacyjną do wnętrza i w górę tamponu. To rozwiązanie zapewnia nie tylko ochronę przed przeciekaniem, ale również sprawia, że tampon jest niewyczuwalny, dzięki czemu kobiety mogą czuć się w pełni swobodnie. Na szczególną uwagę zasługuje również powłoczka SilkTouch®, która ułatwia aplikację i usuwanie tamponu.

Zdjęcie

Wyjątkowa jest również linia o.b.® ExtraProtect – absolutna NOWOŚĆ w portfolio marki, która łączy w sobie technologię DynamiFit™ z zabezpieczającymi skrzydełkami SilkTouch®, tak by zapewnić kobietom niezawodną ochronę przez cały dzień. Skrzydełka w kontakcie z krwią rozkładają się wychwytując skutecznie płyn, który mógłby przedostać się przez zwykłe tampony.

Dla użytkowniczek eko marka proponuje linię o.b.® Organic. To jedyne na polskim rynku tampony organiczne ze skręconymi rowkami, wyprodukowane w 100% z certyfikowanej bawełny organicznej. Są również hipoalergiczne, stworzone tak, by zminimalizować ryzyko alergii.

Tampony o.b.® dostępne są w wielu chłonnościach od Mini po Super Plus, tak by każda kobieta mogła dopasować odpowiedni dla siebie wariant do intensywności krwawienia.

Odzyskaj z tamponami o.b.® poczucie komfortu w trakcie okresu i zyskaj ochronę bez kompromisów!

Produkty

Produkty

Kategorie