Wróć do wszystkich inspiracji

Te kremy pracują, gdy śpisz

Te kremy pracują, gdy śpisz

Nie warto zadręczać się myślami o zmarszczkach. Używaj kremów na noc, które:

  • są bogate w składniki odżywcze, wspierające naturalny proces odnowy skóry;
  • w nocy komórki skóry dzielą się 10x szybciej i krem bardzo skutecznie się wchłania;
  • przeciwdziałają powstawaniu zmarszczek mimicznych.

Nakładaj szczególnie na miejsca intensywnej ekspresji skóry, tj. na czoło (tzw. lwia bruzda i poziome zmarszczki zdziwienia), na kurze łapki oraz w okolice ust (tzw. zmarszczki palacza).

TWÓJ WIECZORNY RYTUAŁ

Krem na noc aplikuj codziennie przed snem. Niech to będzie Twój rytuał urody. Po kąpieli lub rozgrzewającym prysznicu poświęć więcej czasu na pielęgnację cery. Kremy na noc są gęstsze i bardziej esencjonalne – dłużej się wchłaniają, ale też intensywniej działają.

JAK TO DZIAŁA?

Kremy na noc na pierwsze zmarszczki wspierają naturalne procesy odnowy skóry. W nocy jej komórki dzielą się nawet 10 razy szybciej niż w ciągu dnia. Wykorzystaj ten czas intensywnej regeneracji, gdy składniki kosmetyku wchłaniają się lepiej i wnikają głębiej.

fot. Fotolia_RASP_Rossmann

WALCZYSZ ZE ZMARSZCZKAMI?

Kremy na noc skutecznie ci pomogą! Nie zawierają filtrów przeciw UV czy chroniących przed zanieczyszczeniami powietrza, dlatego powinnaś używać ich właśnie na noc. Na dzień stosuj inny krem.

W kremach na noc znajdziesz cenne składniki regenerujące, dotleniające, nawilżające, m.in. retinol, kwas hialuronowy i liponowy, ceramidy, glicerynę oraz mocznik. Kosmetyki nowej generacji stopniowo uwalniają kolejne składniki odżywcze, dopasowując się do naturalnego rytmu odnowy skóry. Skorzystaj z ich mocy!

NEWRALGICZNE MIEJSCA

Zastanawiasz się, gdzie najkorzystniej aplikować krem na noc, aby osiągnąć najlepszy efekt? Poświęć więcej uwagi tym okolicom, w których powstają zmarszczki mimiczne.

fot. Fotolia_RASP_Rossmann

JAK APLIKOWAĆ KREM NA NOC?

Fot. Fotolia-RASP_Rossmann

Wypróbuj