Flash rituals, na czym polega?  

Flash rituals jest trendem, który rozwinął się w czasie pandemii. Kiedy całymi dniami siedziałyśmy w domu na spotkaniach on-line, chwilę przerwy można było wykorzystać na błyskawiczne rytuały. Trend flash rituals jest odpowiedzią na potrzebę natychmiastowej, skutecznej pielęgnacji naszego ciała. Te nieskomplikowane, szybkie zabiegi kosmetyczne w połączeniu z ekspresowo działającymi produktami, przynoszą spektakularne efekty i poprawiają wygląd naszej skóry! Kosmetyki są ukierunkowane na konkretny problem, dlatego niemalże od razu widzimy efekty ich działania.   

  

Flash rituals, jakie efekty?  

W tym trendzie produkty są ukierunkowane na konkretny problem, dlatego ich użycie przynosi natychmiastowy efekt.  

Najczęściej pragniemy jak najszybciej uporać się z obrzękami i cieniami pod oczami. Tu z pomocą przychodzą nam płatki pod oczy, które w kilka minut redukują opuchnięcia i przywracają skórze blask. Również nasza cera często wymaga natychmiastowej regeneracji. Kiedy jest szara, zmęczona i sucha, warto sięgnąć po maski w płachcie. W swoim składzie zawierają one skoncentrowaną dawkę witamin, mikroelementów, antyoksydantów czy kwasów tłuszczowych. Dzięki nim skóra natychmiast zostaje nawilżona, nabiera blasku i zdrowego wyglądu. W codziennej pielęgnacji warto pamiętać o ustach! Na rynku pojawiły się maseczki dedykowane właśnie im! Zapewniają nawilżenie, a także pomagają w walce z suchymi skórkami. W trendzie flash rituals dbamy również o dłonie i stopy. Maski przeznaczone do tych części ciała intensywnie nawilżają, odżywiają i regenerują, dzięki czemu skóra staje się gładka i miękka w dotyku.  

Dzięki „ekspresowym” produktom możemy szybko cieszyć się promienną i zadbaną skórą. Za wygospodarowanie sobie chwili relaksu, nawet pomiędzy spotkaniami, będzie nam wdzięczne nie tylko ciało, ale i umysł! Szybka regeneracja i błyskawiczne rytuały mogą zdziałać cuda!