Fotolia.pl

Trójwymiarowa fryzura

Możesz nie tylko przedłużyć trwałość fryzury, lecz także dodać włosom objętości. Odpowiednie lakiery z lekką, nieobciążającą formułą sprawią, że:

  • pojedyncze włosy będą się od siebie odpychać, nie skleją się;
  • włosy uniosą się już u nasady;
  • pogrubią się pasma włosów, dzięki czemu efekt objętości zostanie zwiększony.

 

W dodatku jest to bardzo prosta i szybka metoda. Nie wymaga ani czasochłonnego wyciągania włosów na szczotce, ani nawijania na wałki. Potrzebujesz tylko tylko suszarki i dobrego lakieru, czyli takiego, który można wyczesać za pomocą szczotki. Najlepiej, żeby miał delikatną konsystencję i był lekki niczym mgiełka. Dzięki temu nie będzie obciążać włosów ani pozostawiać na nich osadu. - Nie zapominajmy, że nawet najbardziej dopracowana fryzura powinna wyglądać naturalnie, w przeciwnym razie straci cały swój urok – radzi Ewa Zadrożna, stylistka fryzur z salonu Hair Master.

Jak mieć więcej włosów?

Jeśli chcesz dodać włosom objętości na całej długości, potrząśnij nimi, trzymając głowę opuszczoną w dół, następnie odrzuć je lekko do tyłu. Podnoś poszczególne kosmyki i rozpylaj lakier u ich nasady. Zaczekaj, aż lakier wyschnie, zanim przejdziesz do następnego pasma. Ważne, żeby spryskiwać je od spodu, a nie z wierzchu. Zależy ci na odbiciu włosów od skóry głowy? Najpierw je wysusz, następnie pochyl głowę w dół i spryskuj włosy lakierem seriami, z niewielkiej odległości, tuż przy samej skórze. Dzięki temu staną się bardziej przestrzenne.