Wróć do wszystkich inspiracji

Włosowe eksperymenty

Włosowe eksperymenty

Każda z nas ma czasem ochotę do odrobinę szaleństwa w swojej pielęgnacji. Chcemy testować nowe produkty i odkrywać ich zaskakujące działanie – w końcu odnalezienie nieznanej wcześniej perełki sprawia nam niesamowitą radość! Marka ISANA odpowiada na nasze potrzeby i oferuje nam całą paletę inspiracji, jak dbać o higienę i pielęgnację, odkrywając przy tym intrygujące formuły i zastosowania produktów.  W poszukiwaniu tych najfajniejszych możemy postawić na włosowe eksperymenty – kto wie, co wpadnie nam… na głowę? :)

Mała dawka wielkiej mocy!

Ostatnio pielęgnacja włosów zyskała dla nas wszystkich ogromne znaczenie – odkrywamy ich porowatość, kierujemy się równowagą PEH, stawiamy na olejowanie i dbamy o to, aby dostawały od nas wszystko, co najlepsze. Mogłoby się wydawać, że niewiele w tej kwestii jest w stanie nas zaskoczyć, jednak nadal istnieją rozwiązania, które dla wielu z nas są jeszcze nieznane. Mogą być to między innymi ampułki do włosów, które są małą dawką samych dobroci. Stanowią zastrzyk energii dla włosów, który podczas tygodniowej kuracji dostarcza im potrzebne do regeneracji składniki. To idealne rozwiązanie przed ważnym wydarzeniem, kiedy to chcemy, aby nasze kosmyki były w najlepszej możliwej kondycji. Jeśli potrzebują one blasku, pomocna okaże się formuła z żurawiny i jagód acai, która sprawi, że włosy staną się bardziej aksamitne i lśniące. Jeśli jednak bardziej zależy nam na nawilżeniu, możemy sięgnąć po ampułki z kwasem hialuronowym oraz aloesem, idealne dla włosów suchych i zniszczonych. Z taką kuracją nie tylko czerpiemy radość z efektów, ale także z możliwości eksperymentowania ciekawymi formułami! Brzmi intrygująco, prawda?

W zgodzie z planetą

Eksperymenty włosowe mogą być dobre nie tylko dla nas, ale także dla naszej planety! Sięgając po szampony w kostce, wybieramy produkty przyjazne środowisku, przy produkcji których zużywa się zdecydowanie mniej wody. Dodatkowo są one bardzo wydajne, a ich rozmiar idealnie nadaje się do podróży. Z takim kompanem wakacje stają się jeszcze przyjemniejsze! Na tę przyjemność składają się też oczywiście cudowne zapachy – kokosa i mango lub granatu. To jak, który pierwszy testujemy? :)

Z marką ISANA mamy możliwość ciągłego testowania intrygujących formuł i składników! Wspólnie odkrywamy bogatą paletę inspiracji, jak dbać o piękno i higienę, tak aby… nigdy nie było nudno :)

>> Olejek arganowy w akcji!

>> Rytuał z kokosem