Wróć do wszystkich inspiracji

Wszystkie odCIENIE piękna

Wszystkie odCIENIE piękna

Twoje cienie osypują się, pozostawiając nieestetyczne ślady? Pomogą Ci… wkładki higieniczne. Utnij pasek długości 3-4 cm i przyklej poniżej dolnej powieki. Nadmiar cienia osypie się na bawełnę, ratując Twój makijaż. 

PATENT 1. PALETA CIENI = SAME ZALETY

oczy, kobieta, makijaż, cienie do powiek,
Fotolia-RASP-Rossmann

PATENT 2. CIENIE SOCZYSTE I WYRAZISTE

Jest na to sposób! Delikatnie zwilż pędzelek i wilgotnym nakładaj cienie.

PATENT 3. SIĘGNIJ PO MNIEJSZY PĘDZELEK

Znasz żelazną zasadę makijażystów? Im ciemniejszych cieni używasz, tym pędzelek do ich aplikacji powinien być mniejszy. Dzięki temu bardziej precyzyjnie nałożysz kosmetyk.

PATENT 4. UŻYJ WKŁADEK… DO APLIKACJI CIENI

Twoje cienie do powiek osypują się i zostawiają nieestetyczne ślady na policzkach? Tak nie może być! Aby temu zapobiec, wykorzystaj wkładki higieniczne. Utnij pasek ok 3-4 cm i przyklej poniżej dolnej powieki. Cały cień osypie się na bawełnianą wkładkę a twój makijaż będzie nadal idealny.

PATENT 5. BLENDOWANIE – JAK TO ZROBIĆ?

W dobrym makijażu oczu ważne jest blendowanie, czyli rozcieranie poszczególnych kolorów cieni aby płynnie się ze sobą łączyły. Idealny do tego jest miękki okrągły pędzelek.

PATENT 6. BĄDŹ TRENDY! POSTAW NA KOLOR!

Kolorowe eyelinery to hit wiosennych i letnich makijaży. Jeśli nie możesz znaleźć takiego w idealnym kolorze, możesz zamiast niego użyć cienia. Wystarczy zmieszać jego odrobinę z płynną bazą pod makijaż powiek. Po wymieszaniu uzyskasz kremowy eyeliner.

PATENT 7. CIENIAMI PODKREŚL TĘCZÓWKĘ

cienie do powiek, kolorowe ciebie do powiek, kolory, paleta kolorów, oczy, makijaż,
Fotolia-RASP-Rossmann

Wypróbuj