Wróć do wszystkich inspiracji

Wyjątkowe produkty w drogerii Rossmann

Wyjątkowe produkty w drogerii Rossmann

Zaufajcie oznaczeniu "Wyjątkowy Produkt”. Odkryjcie wyjątkową stronę drogeryjnego świata!

Już od 25 lat jesteśmy w Polsce, dostarczając produktów z kategorii piękna, urody, zdrowia. Nabyte przez te lata doświadczenie i uzyskane kompetencje sprawiły, że staliśmy się specjalistami na rynku drogeryjnym, a dzięki temu możemy zapewnić Wam najszerszy i najlepiej wybrany asortyment. Dbamy o to, by na półkach w naszych drogeriach klienci mogli znaleźć produkty ekskluzywne, dostępne tylko w naszych sklepach.

Wprowadzamy około 5 tys. nowości rocznie! Zwracamy uwagę na to, by zapewnić artykuły wysokiej jakości, innowacyjne, charakteryzujące się starannie dobranymi, często unikalnymi, składnikami, zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań w procesie produkcji czy  komfortowym i higienicznym w użyciu opakowaniem. Dzięki temu produkty w naszych drogeriach są coraz lepsze, skuteczniejsze, zdrowsze, bardziej przyjazne dla środowiska.

Dziś, wychodząc Wam naprzeciw i ułatwiając wybór w czasie zakupów, stworzyliśmy program Wyjątkowy Produkt. Od teraz logotypem Wyjątkowy Produkt będziemy oznaczać artykuły najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane, godne zaufania, dostępne tylko w Rossmannie. Wszystkie Wyjątkowe Produkty zostały przez nas przetestowane, przeanalizowaliśmy ich receptury, oceniliśmy pod względem innowacyjności, użyteczności i efektywności. Mamy nadzieję, że artykuły wyróżnione tym logotypem spełnią Wasze oczekiwania.

 

Drodzy Klienci! Zaufajcie oznaczeniu "Wyjątkowy Produkt”. Odkryjcie wyjątkową stronę drogeryjnego świata: wyjątkowe składniki, wyjątkowe działanie, wyjątkowa przyjemność i bez wyjątku: tylko w Rossmannie!

Wypróbuj